3 iš 6. Būtent tiek mūsų pirmojo rato skriaudikių jau gavo savo atlygį už tuos nelemtus “Vilties” pralaimėjimus pirmame rate. “Trivartis”, “Pionieriai”, o dabar ir “ZJAZZ” ekipos jau žino, jog juokauti su šiuo jaunimu, negalima.
Ankstyvą ir saulėtą sekmadienį, Vingio stadione abi ekipos susitiko žaisti 14-ojo D2 diviziono turo. “Viltis” tądien paraiškoje įrašė ir susitikimui registravo net 20 žaidėjų. Atlikus pilną apšilimą, teisėjas Kadis Jugas paskelbė rungtynių pradžią.
Pradžia žadėjo itin daug. Jau nuo pat pirmųjų minučių priešininkams pasiūlėme labai intensyvų mačo tempą. Jo “atlaikyti” “ZJAZZ” klubui nepavyko, todėl jau 3-ąją susitikimo minutę, baudos aikštelėje atsidūręs Paulius P., siųsdamas kamuolį į viršutinį vartų kampą, pelnė pirmąjį įvartį.
Mūsų spaudimas ir greitis nemažėjo, todėl pirmąją kėlinio pusę žaidimas vyko tik viena kryptimi. Visai netrukus debiutinį savo įvartį pelnė ir naujokas Arnas. Pastarasis pakartojo vartininko atremtą Šarūno smūgį galva.
Pranašumas tapo triuškinantis jau 34-ąją mačo minutę. Tuomet baudos smūgio metu, sienelėje stovėjęs “ZJAZZ” futbolininkas kamuolį lietė ranka. Kadangi visa tai vyko baudos aikštelėje, rungtynių arbitras parodė į 11 metrų žymą. Šį baudinį sėkmingai realizavo mūsų centro gynėjas, Valdas.
Artėjant pirmosioms 45 minutėms prie pabaigos, savo progų neišnaudojo naujokai Ignas bei Paulius B.
Antrajame kėlinyje “eismo kryptis nesikeitė”, tačiau realizacija kiek prislopo. Paulius B. turėjo vieną realiausių šansų pasižymėti. Tačiau ne pilna jėga rungtyniavęs mūsų rezultatyviausias puolėjas, atsidūręs vienui vienas prieš vartininką, nesužaidė taip kaip pats norėjo. Taigi padidinti persvaros nepavyko.
Įpusėjus kėliniui poros puikių progų neišnaudojo ir Giedrius. Jo smūgiai skriejo šalia vartų. Tuo tarpu “ZJAZZ” ekipa per visą susitikimą atliko vos 1-2 smūgius į vartų plotą, tačiau tai nesukėlė jokio vargo “Vilties” vartų sargui Kristupui.
Taigi, galutinis rezultatas – 3:0 bei dar trys taškai į bendrą turnyrinės lentelės kraitį. Iki 3-ios D2 diviziono vietos – tie patys 6 taškai, tačiau jau artimiausią savaitgalį galime atsidurti 4-oje pozicijoje. Tiesa, užduotis nebus lengva. Teks įveikti “Carlsberg” Taurės finalininkus, Snoro futbolininkus.
Šių varžybų nuotraukos.