Jau šį trečiadienį, 18:15, FK Viltis sužais paskutines II-os lygos rungtynes LFF stadione. Šeimininkų laukia rimtas varžovas – FK Panevėžys B. Abi ekipos turnyrinėje lentelėje žygiuoja viena šalia kitos ir šiuo metu yra surinkusios po 37 taškus. Tačiau panevėžiečiai turės daugiau galimybių pasipildyti savo taškų kraitį, kadangi lygoje yra sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau. 

Nepaisant paskutiniojo aptartų komandų susitikimo, kuris baigėsi vilniečių pergale, šeimininkų favoritais laikyti nereiktų. Panevėžio futbolininkai visą rudenį demonstruoja neįtikėtiną formą. Per šį laikotarpį sužaidę 9 rungtynes jie nepatyrė nė vieno pralaimėjimo ir iškovojo 7 pergales. Tuo tarpu Vilties vienuolikei ruduo nebuvo itin sėkmingas ir per praėjusius du mėnesius buvo patirti 3  pralaimėjimai, iškovotos 5 pergalės. 

Paskutiniai komandų mačai LFF II lygoje buvo rezultatyvūs. Vilniečiai Marijampolėje iškovojo 3 taškus, kai susitikimas su FK Sūduva B baigėsi 5:4. Savo ruožtu panevėžiečių Kėdainiuose sėkmė nelydėjo ir per paskutiniąsias rungtynių akimirkas jie paleido pergalę iš savo rankų, tad tenkinosi rezultatyviomis lygiosiomis – 3:3. 

Abi komandos turnyrą nori užbaigti sėkmingai, todėl susitikimas tarp FK Viltis ir FK Panevėžys dublerių laukia itin aršus. Ekipų susidūrimas aikštėje turėtų būti malonus žiūrovo akiai: drąsūs ir kovingi panevėžiečiai prieš taktiškus vilniečius. Visus Vilties gerbėjus kviečiame palaikyti sostinės komandą! Rungtynės prasideda trečiadienį, 18:15, LFF stadione.