Jau rugpjūčio 17 dieną Antakalnyje pradeda savo veiklą Futbolo akademija “Viltis”. Du kvalifikuoti treneriai Mindaugas Bielinskas ir Nerijus Budraitis pradės darbą su trimis amžiaus grupėmis. 4-5, 6-7 bei 8-10 amžiaus berniukai laukiami futbolo užsiėmimuose Vilniaus Antakalnio rajone. Pirmoji treniruotė NEMOKAMA!

Futbolo klubas “Viltis” žengia didžiulį žingsnį savo istorijoje. Ekipa, remdamasi užsienio praktika, galutinai nusprendė suformuoti vadinamąjį piramidės principą, kurio pagrindu yra sudaryti visi didieji pasaulio futbolo klubai. Tai reiškia, jog komanda turės visas įmanomas vaikų amžiaus grupes ir augins jaunuosius talentus pagrindinei suaugusiųjų ekipai.

Vaikų mokymo tvarka turės metinius, mėnesinius bei savaitinius planus. Treniruotės ir vaiko ugdymas bus paremtas ispaniška bei britiška patikrinta didelių klubų praktika, ilgą laiką kaupiant informaciją apie darbo metodus užsienio akademijose. Dviejų metų vizijoje matome ir profesionalų sporto psichologą, mitybos specialistą ir, žinoma, sporto mediką. Visi šie savo srities profesionalai turėtų papildyti “Vilties” akademiją ir padės vaikams siekti profesionalumo kryptingai dirbant tikslo link.

Be abejo, ketiname intensyviai rūpintis ir socialine klubo bei akademijos erdve. Profesionalus vaikų akademijos gyvenimo pateikimas iš arti  ir, žinoma, daug gerų emocijų.

Registruoti savo 4-10 metų vaikus galite jau dabar, susisiekę su mumis telefonu 863007258 arba užpildę trumpą registracijos formą, kurią galite rasti ČIA!