Viltis jau šiandien pradės antrojo čempionato rato kovas. Kaip jau anksčiau minėjome – vilniečiai sužais 9 susitikimus su pirmas 10 vietų užimančiomis ekipomis. O tai reiškia, kad visi 9 mačai žada būti įtempti ir kovingi.

Pirmasis Vilties antrojo rato varžovas – Vilniaus Panerio klubas. Pirmenybių pradžioje viltiečiai nusileido būsimam varžovui net 0:6. Nors prisimenant vangoką Vilties sezono startą – tokio rezultato, tikėtina, šiandien pavyks išvengti. Visgi Panerio futbolininkai šį sezoną demonstruoja išties gero lygio futbolą. Antroje vietoje iš 20 komandų buvę paneriškiai – nusiteikę sumažinti atsilikimą iki lygos lyderio Ekrano. Todėl kiekvienas mačas vilniečiams yra žvėriškai svarbus.

Vilties futbolai gi dar nepraranda šansų čempionate užimti ir 4-tą vietą. Tačiau tam reikia laimėti bent 5 iš 9 mačų ir tikėtis, jog Garliava, Šilutė bei BE1 barstys taškus ten, kur iš jų to mažiausiai tikimąsi.

Taigi, Panerys – Viltis jau šiandien 17:00 LFF stadione. Mačo tiesioginę transliaciją galėsite stebėti tiek Panerio, tiek Vilties Facebook paskyrose.