Jau šį trečiadienį, kiek neįprastai anksti, Viltis pradės LFF II lygos antrojo rato kovas. Tiesa, ne ten kur dauguma manė, jog būsime prieš sezoną (pirmajame aštuonete), o antroje lentelės dalyje. Tad Vilčiai šiame sezone liko tik 5 rungtynės dėl garbės.

Artimiausias varžovas – BFA B ekipa. Sezono pirmoji komanda egzaminavusi atsinaujinusią Viltį buvo būtent jaunoji BFA vaikinų vienuolikė. Tąsyk gan gausiai pripildytame LFF stadione Viltis nesunkiai įveikė mėlynuosius rezultatu 4:0. Tačiau šįsyk neturėtų būti lengva.

Vilčiai dėl praėjusiame ture gautų raudonų kortelių negalės padėti komandos vartininkas Remigijus Mikalainis bei gynėjas Edvinas Dubavičius. Tad su ribotais ištekliais ir jau kiek mažiau motyvacijos – viltiečiai, realu, nebeatrodys taip galingai ir šioje dvikovoje, tikėtina, išvysime mažiau įvarčių ir kiek daugiau broko.

BFA B yra artimiausia mūsų kaimynė turnyro lentelėje. Laipteliu žemiau žengiantys mėlynieji yra surinkę 3 taškai mažiau bei sužaidę 1 susitikimu daugiau. Todėl pergalė rytdienos mače Vilčiai reikštų stiprų žingsnį link 9-tos vietos išlaikymo sezono finiše.

Taigi, BFA B – Viltis įvyks rugsėjo 23 dieną 17:30 Fabijoniškių mokyklos stadione.