Sekmadienį, rinkimų dienos vakarą, FK Viltis futbolininkų mintys nukrypo toli nuo politikos. Komanda visą dėmesį sutelkė LFF SHARP taurės rungtynėms prieš aukštesnėje lygoje žaidžiančius FC Vilniaus Vytis sportininkus. Nesėkmingas mačo startas juodai apsirengusiems viltiečiams lėmė pralaimėjimą rezultatu 2:3 (0:3) vilniečiams, vilkėjusiems raudonai-baltai dryžuotą aprangą.

Jau pirmosiomis susitikimo akimirkomis FK Viltis gerbėjams teko susiimti už galvų. Už grubią klaidą gynyboje, bėgant trečiajai rungtynių minutei, Gytis Paulauskas nedovanojo ir atidarė Vyčio įvarčių sąskaitą.  Aikštėje „juodieji“ jautėsi tarsi nesavi, susikaustę ir nors stengėsi išlaikyti kamuolį, varžovai dažnai prispausdavo juos šalia vartų ir priversdavo klysti. 29-ąją ir 31-ąją rungtynių minutėmis dryžuotieji sudavė du skausmingus smūgius iš eilės, abu kartus vartų tinklą spurdėti vertė Otari Kvernadze. Rezultatas 0:3 atrodė itin skausmingas, patys Vilties futbolininkai ne kartą kamuolį siuntė priešininkų vartų link, bet pavojingiausi epizodai užsibaigė sudrebinant skersinį, todėl pasižymėti pirmojo kėlinio metu taip ir nepavyko.

Prieš pradedant antrąją dvikovos dalį, abi Vilniaus komandos atliko keitimų savo sudėtyse. FC Vytis atliko net tris keitimus, bet savo strategiją išlaikė tą pačią. Atvirkščiai pasielgė priešininkai, kurių gretose į aikštę nuo atsarginių žaidėjų suolo pakilo tik vienas futbolininkas, bet žaidimo planas pasikeitė gana aiškiai, koncentruotasi į agresyvesnius bandymus spausti varžovus ir siekį sušvelninti rezultatą kuo galima greičiau. Praėjus 13 minučių po kėlinio pradžios, tai padaryti pasisekė Nagliui Balčiūnui, kuris prabėgo pro Vyčio gynybą ir kartu su kamuoliu atsidūrė vartuose. FK Viltis vienuolikė antroje rungtynių pusėje atrodė kur kas solidžiau ir sugebėjo rungtynių kontrolę perimti į savo pusę, nors rezultatas ir buvo palankus oponentams. Įpusėjus kėliniui, komandos treneris Mindaugas Bielinskas atliko eilę keitimų, tai į „juodųjų“ žaidimą įnešė dar daugiau energijos. Raudonai – baltas aprangas vilkintiems sportininkams aikštėje pasidarė nelengva ir tai pamatęs, 74-ąją minutę keitimą atliko ir „dryžuotųjų“ treneris A. Liubinskas. Tačiau tai nuo dar vieno viltiečių įvarčio neišgelbėjo. Likus 5 minutėms iki pagrindinio laiko pabaigos E. G. Jameson Moles meistrišku smūgiu kaire koja, pasiuntė kamuolį į viršutinį tolimąjį vartų kampą ir užvedė komandą kovoti toliau. Paskutinės dviejų Vilniaus ekipų akistatos akimirkos buvo kupinos įtampos, tiek FK Viltis, tiek FC Vytis turėjo puikių progų įmušti įvarčius,  todėl dvikova galėjo pasibaigti ir visai kitaip. Tačiau įmušti nepavyko nei vieniems futbolininkams ir dvikova baigėsi rezultatu 2:3 raudonai – baltųjų naudai.

Prarastas šansas kovoti dėl LFF SHARP taurės Vilties bendruomenei yra skaudi žinia, tačiau žaidėjai liūdėti laiko neturi. Visas jėgas reikia sukoncentruoti 2-os lygos kovoms. Jau antradienį, gegužės 28 dieną, komandos laukia Kybartų Sveikatos išbandymas. Rungtynės LFF stadione prasidės 19:30. Po sunkios lygos akistatos su FM Ateitis futbolininkais aikštėje teks verstis be Pauliaus Pajarsko ir Vytenio Ruzgos, gavusių raudonas korteles. Todėl žiūrovų palaikymas žaidžiant prieš vieną seniausių Lietuvos futbolo klubų, turinčių ištikimus sirgalius, bus itin svarbus.