Išvyka į Kybartus su stipriai nukraujavusia sudėtimi Vilčiai nepavyko – po įtemptos kovos vietos Sveikatai buvo nusileista rezultatu 2:1. Įdomiausia tai, kad abu įvarčius Sveikata pelnė per paskutines 5 rungtynių minutes ir netikėtai išplėšė sau svarbią pergalę.

Pirmasis kėlinys dėl didelės kaitros prasidėjo gana vangokai, o nuo sauso oro išdžiūvusi aikštė tikrai kokybės žaidimui nepridėjo. Abiems komandoms ganėtinai sunkiai sekėsi priartėti prie varžovų vartų, tačiau Viltis gal kiek dažniau paspausdavo savo varžovus ir gerokai daugiau kartų smūgiavo į vartus. Tačiau daugelyje atakų vis tiek pritrūkdavo įdomesnių idėjų paskutiniame trečdalyje, dėl to įvartis pasiektas tik paskutinę pirmojo kėlinio minutę po standartinės situacijos, kai puikiai kamuolį nusimetęs E. Urbanavičius atidavė perdavimą savo puolėjui į tuščius vartus.

Antrasis kėlinys principe buvo identiškas – Viltis stengėsi daugiau laiko praleisti su kamuoliu įžaidinėjant nuo savų vartų, o Sveikata atakas organizavo pavieniais ilgais perdavimais į priekį, kuriuos sėkmingai susirinkdavo Vilties gynėjai. Kairiu kraštu vis reguliariai ploto prieš save turėjęs Vilties krašto žaidėjas grasino pakankamai pavojingais įkirtimais, tačiau iki realios progos taip pat vis pritrūkdavo tikslesnio sužaidimo. Situacija pasikeitė pačioje rungtynių pabaigoje kai nepavojingoje situacijoje Vilties vartininkas tiesiog nepagavo kamuolio ir taisydamas situaciją parvertė Sveikatos puolėją baudos aikštelėje. 11 metrų baudinys ir raudona kortelė, bet į vartus stojęs Vilties gynėjas atremia baudinį ir Viltis stoja į tankią savo vartų gynybą. Deja tačiau dar vienoje situacijoje 85 minutę Vilties vartų sargas nepataiko į atlekiantį kamuolį ir Sveikatos puolėjas lygina rezultatą. O paskutinę rungtynių ataką rezultatą savo naudai šeimininkai persveria tiesioginiu smūgiu iš kampinio tiesiai į vartų tinką. Realių progų turbūt arčiau nulio, bet įvarčiai praleisti du ir Viltis grįžta su nuliu taškų.