Dar vienas darbinis mačas su principiniu varžovu Tera šįkart Vilčiai nenusisekė – po įtemptos ir permainingos kovos varžovams nusileista rezultatu 0:1. Pastarieji iš 5 žaistų mačų kol kas yra laimėję visus 5 ir yra vieni iš lygos lyderių.

Nepaisant to, kad rungtynes gerokai aktyviau pradėjo Viltis, kuri po 30 sužaistų minučių turėjo akivaizdžią žaidybinę persvarą, ilgiau kontroliavo kamuolį ir sukūrė 3-4 nuostabias progas įvarčiui, rezultatas švieslentėje iki pertraukos taip ir liko nepakitęs. Galimas daiktas, jog po tokių iššvaistytų progų komanda ir psichologiškai pateko į savotišką duobę, tad Tera ganėtinai neblogai prisitaikė prie savo varžovų žaidimo stiliaus ir tvirtai griovė Vilties atakas patys kartkartėmis neblogai išeidami į kontratakas.

Antrajame kėlinyje vaizdas labai smarkiai nesikeitė, apart to, kad Vilčiai darėsi vis sunkiau regzti atakas, o Tera vis ilgiau sėkmingai įsikurdavo Vilties aikštės pusėje ir išprovokuodavo vis daugiau varžovų klaidų, geltonų kortelių ir šnekų su teisėjais. Ganėtinai aiškiai jau ne pirmame mače išryškėjo ir Vilties puolamosios grandies atitrūkimas nuo savo komandos draugų, tad pastarieji tikrai sunkiai pereidavo į atakas, o pavojingose zonose kamuolių žaidėjai praktiškai neturėdavo. Tera savo ruožtu labai tvarkingai laikėsi savo plano, tad tvarkinga gynyba leido tikėtis teigiamo rezultato. Jo kontūrai smarkiai išryškėjo po vieno ilgo perdavimo iš aikštės vidurio, kai prie kamuolio pirmasis suskubęs E. Grinis persikėlė Vilties vartų sargą ir pasiuntė kamuolį į tuščius vartus. Per likusias 15 minučių Viltis dar bandė spausti savo varžovus, tačiau nieko realaus taip ir nesukūrė, o dažni atakų stabdymai pražangomis smarkiai numušė žaidimo tempą. 1:0 ir Viltis grįžta į savo štabą taisytis klaidų ir ieškoti tolimesnių atsakymų.