Penktadienį FK Viltis ir vėl iškeliavo į Suvalkiją, šįkart regiono sostinėje jų laukė Marijampolės City futbolininkai. Išvykoje teko verstis be traumuotų Edvino Dubavičiaus, Evaldo Jankausko ir Vytenio Ruzgo, bei dėl geltonų kortelių diskvalifikuoto kapitono Vaidoto Pajarsko.

Rungtynėms paskirtas tikriausiai geriausias futbolo teisėjas Lietuvoje – Gediminas Mažeika, turintis patirties ir UEFA Čempionų lygoje. Vilniečiai Marijampolėje žaidė pagal kiek neįprastą schemą, tačiau mačo eiga diktavo jų dominavimą aikštėje. Deja, jau per pridėtą laiką praleistas įvartis kainavo pergalę ir abiejų komandų futbolininkai iš Marijampolės senojo Sūduvos stadiono išvyko pasidalinę po tašką (1:1).

Teisėjui paskelbus pirmojo kėlinio pradžią, iniciatyvos griebėsi „miestiečiai“, tuo tarpu Vilties vienuolikė akylai stebėjo priešininkų žaidimą ir stengėsi išlaikyti gynybines pozicijas. Nors marijampoliečiai su kamuoliu žaidė ilgiau, nieko pavojingo, apart poros labai tolimų smūgių, jiems sukurti taip ir nepavyko. Tanki vilniečių gynyba nesuteikė šansų įsitvirtinti svetimoje aikštės pusėje. Kėliniui įsibėgėjant iniciatyvą perėmė Vilties futbolininkai ir pradėjo aktyviau atakuoti patys, bei atliko ne vieną smūgį link oponentų vartų, tačiau jie nebuvo tokie pavojingi, kad virstų įvarčiais.

Antrasis kėlinys buvo kur kas įdomesnis į Sūduvos stadioną susirinkusiems žiūrovams. Praėjus jau 5-ioms antrosios rungtynių dalies minutėms vilniečiai rimtai patampė Marijampolės City futbolininkų nervus. Skirtas laisvas smūgis iš maždaug 7 metrų nuo aikštės šeimininkų vartų nepakeitė rezultato, tačiau iškart po šio epizodo, sumaišties baudos aikštelėje metu, marijampolietis D. Karpavičius sužaidė rankomis ir teisėjas pirštu nusitaikė į 11 metrų atžymą. Paulius Pajarskas stojo prie kamuolio, tačiau jo smūgis skriejo virš vartų ir puiki proga išsiveržti į priekį išnyko.

Rungtynės tęsėsi toliau, o jų tempas vis greitėjo. Abi komandos stengėsi kontroliuoti kamuolį ir  kurti pavojingas situacijas. 64-ąją minutę, vienos iš viltiečių atakos metu, marijampolietis Gytis Urba sustabdė savoje baudos aikštelėje skriejusį perdavimą ranka ir Gediminas Mažeika antrąjį kartą šiame mače skyrė baudinį į miestiečių vartus, bei išvarė G. Urbą iš aikštės. Šįkart prie 11 metrų atžymos stojo kapitonas Tomas Chomičius, bei nieko nelaukęs ramiai pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Rezultatui tapus 1:0 vilniečių naudai, rungtynių tempas dar padidėjo. Marijampolės City futbolininkai, nors ir likę žaisti dešimtyje, gavę kamuolį stengėsi kurti atakas. Tačiau tai jiems sekėsi kur kas sunkiau nei svečiams, kurie dar sugebėjo sukurti ne vieną pavojingesnį epizodą, kurių ant nepaprastai kietos stadiono vejos išpildyti, deja, nepavyko. Jau atrodė, kad Vilties žaidėjai iš Suvalkijos sostinės išsiveš pergalę, bet vienas labai nesėkmingas komandos epizodas kainavo jiems 2 taškus ir sugadintas nuotaikas.

Iki rungtynių pabaigos likus minutei, puolime prarastas kamuolys atsidūrė prie marijampoliečio kojos, šis jį pasiuntė į priekį kiek nesėkmingai, tačiau dar labiau sėkmės šiandiena trūko P. Pajarskui ir jam nepavyko sustabdyti perdavimo. Su kamuoliu į priekį pasileido miestiečių puolėjas A. Pečiulis ir įsiveržęs į baudos aikštelę mušė įvartį. Po šio epizodo teisėjas dar leido sužaisti paskutines 30 sekundžių, per kurias atgauti persvaros nepavyko.

Toks tragiškas paskutinis rungtynių epizodas Vilties vienuolikei yra didelis smūgis. Nors prieš mačą nebuvo galima tikėtis lengvų 3 taškų, tačiau aikštėje susidariusia situacija pasinaudoti šansų buvo daug, todėl rezultatas 1:1 komandos netenkina. Neišnaudotos progos prieš dešimtyje likusius marijampoliečius ir lemtingos klaidos finalinėje jų atakoje davė skaudžią pamoką vilniečiams. Tačiau laiko išsilaižyti žaizdoms liko nedaug ir FK Viltis reikia susikoncentruoti į sekančias, labai svarbias, rungtynes.

Jau rugsėjo 11 dieną, trečiadienį, 20:00 LFF stadione laukia principinis varžovas ir turnyrinės lentelės kaimynas – futbolo klubas „Ateitis“.