Rugsėjo mėnesį Viltis baigia dar viena išvyka į Dzūkiją. Šįsyk komandos kelyje stoja dar viena alytiškių ekipa – Vidzgiris.

Nors pirmajame LFF II lygos čempionato rate su būsimais varžovais turėjome išties sunkų mačą ir darbinę pergalę 3:2, žvelgiant į turnyro lentelę aiškiai matosi, jog šiai dienai alytiškių vienuolikė yra silpniausia komanda lygoje. Per 13 žaistų susitikimų pastarieji iškovojo vos 1 pergalę. Be to į akis ypatingai krenta ganėtinai prastas Vidzgirio įvarčių santykis. Būtent ši Alytaus komanda yra praleidusi daugiausiai įvarčių visose pirmenybėse – net 61. Verta paminėti būsimo varžovo triuškinamus pralaimėjimus Šilui 1:18 bei Ekranui 0:10.

Jau šį sekmadienį Viltis antrą kartą per pastarąsias dvi savaites keliaus į Dzūkijos sostinę. Deja, bet pirmoji išvyka komandai buvo tragiška, kur praktiškai buvo palaidotas sezonas, nusileidus vietos Dainavai B 3:4. Reikia tikėtis, jog žaidybinių klaidų žaidime bus mažiau ir antrasis vizitas Alytuje bus sėkmingesnis.

Svečių gretose dėl traumų sudėtyje nebus Luko Babachino bei Lech Pečuro. O vienintelis klubo legionierius Dilmurod Melikuziev rungtynes bus priverstas praleisti dėl praėjusiame ture gautos jau 6-tos geltonos kortelės.

Pergalė šioje dvikovoje beveik nėra abejonių, jog Vilčiai be 5 minučių užtikrintų 9-tą poziciją LFF II lygos čempionate. Nors tai toli gražu nuo rezultato, kurio viltiečiai tikėjosi prieš sezoną, tačiau tai kol kas aukščiausias galimas pasiekimas, kovojant dėl 9-14 vietų.