Pirmasis blynas Vilties futbolininkams nenusisekė, kai penktadienio vakarą svečiuose buvo nusileista perspektyviam Baltijos futbolo akademijos jaunimui. Tačiau tai tik pati pradžia ir vilniečiai jau greitai galės ištaisyti savo klaidą. Paskutiniąją mėnesio dieną, trečiadienį, Vilniaus Senvagės stadione susigrums FM Ateitis ir FK Viltis. Abi komandos viena kitą puikiai pažįsta ir mūšyje priešininkams nenusileis.

Tiek viltiečiai, tiek Ateities mokyklos auklėtiniai klupo jau pirmajame ture, tad noro ir ryžto kovoti dėl pirmųjų taškų netruks nė vienai sostinės ekipai. Kaip jau minėta, Vilties futbolininkams teko pripažinti BFA B pranašumą, na o Ateities vienuolikė gavo skaudžią pamoką kovoje prieš Panerio komandą, kurioje kamuolį iš savų vartų jiems teko traukti net 5 kartus. Vilniaus ekipų dvikovų istorija tęsęsi jau iš ties ilgai. Ir nors paskutiniosios tendencijos rodo Vilties pranašumą, pastarojo sezono mače FM Ateitis įveikta tik vieno įvarčio pagalba– 1:0. Tad reikia manyti, jog viltiečių laukia dar vienas rimtas išbandymas, kuriam, tikėkimės, komanda jau bus pasiruošusi.

Antrajame LFF 2 lygos rate Vilniaus Vilties futbolininkų laukia dar vienas sostinės derbis, šįkart Senvagės stadione jų jėgas išbandys FM Ateitis vienuolikė. Rungtynių startas 20:30. Primename, kad žiūrovai į areną įleidžiami nebus ir raginame saugiai stebėti mačo eigą FK Viltis socialinių tinklų Facebook ir Instagram paskyrose.