Alytaus Dainavai B nusileista rezultatu 4:3 ir dabar situacija susiklostė taip, kad Viltis lieka 9 vietoje – pritrūko vos poros taškų iki top-8 lygos komandų, tad dabar teks grumtis tik dėl 9-14 vietų. Iš vienos pusės žiūrint – apmaudu, kad Viltis nors ir tikrai buvo pajėgi kautis kaip lygūs su lygiais su stipriausiomis komandomis ir dažnai varžovų būdavo įvardijama kaip viena sunkiausių varžovių, bet tarp stipriausių komandų nepateko. Tačiau iš kitos pusės – tai bus proga komandai paeksperimentuoti su savo sudėtimi prieš silpnesniu varžovus ir užsibaigti savo sezoną pakilia nata.

Pačių rungtynių būta labai neįprastų – nors pačioje pradžioje alytiškiai ir atrodė kiek agresyviau, tačiau netrukus Viltis perėmė iniciatyvą ir vis ilgiau kontroliuodavo kamuolį aikštės viduryje su protarpiais išryškėjančiomis pavojingomis kontratakomis tiek kraštais, tiek ir aikštės viduriu. Po vienos iš užsitęsusių pozicinių Vilties atakų svečiams pavyko išsiveržti į priekį – puikiai sienele susižaidęs L. Babachinas išveda prieš vartininką V. Pajarską, kuris sėkmingai smūgiuoja į vartus – 0:1. Neilgai trukus Dainava lygina rezultatą: išvestas vienas prieš vartininką L. Kochanauskas yra griaunamas Vilties vartininko baudos aikštelėje, pirmąjį smūgį atrėmęs Vilties vartininkas R. Mikalainis yra baudžiamas geltona kortele už pernelyg ankstyvą pasitraukimą nuo vartų linijos ir skiriamas pakartotinas smūgis, kurį jau sėkmingai realizuoja L. Kochanauskas. Viltis iniciatyvos neatiduoda ir vazdas aikštėje smarkiai nesikeičia, tad kėliniui persiritus į antrąją pusę Vilčiai vėl pavyksta sėkmingai išsiveržti į priekį – po sumaišties baudos aikštelėje kamuolys nusileidžia tiesiai T. Chomičiui po kojomis, kuris vienu lietimu oru nuginkluoja vartininką. Pirmam kėliniui jau visai besibaigiant grubiai suklysta ir E. Dubavičius – sąlyginai nepavojingoje situacijoje priėmęs kamuolį Dainavos puolėjas nusimeta jį smarkiai į kraštą, tačiau Vilties gynėjas pastarajam kerta per kojas, gauna antrąją geltoną kortelę ir Dainava dar kartą iš 11 metrų žymos sėkmingai lygina rezultatą.

Mažumoje pradėję antrąjį kėlinį vilniečiai nepasimeta – ir toliau dominuoja su kamuoliu, o išėjimai į atakas yra turbūt pavojingesni net negu pirmajame kėlinyje. Geras žaidimas su kamuoliu ir savalaikis presingas netrukus leidžia Vilčiai išsiveržti į priekį – atsikovotą kamuolį aikštės viduryje stipriu smūgiu iš toli į vartus pasiunčia L. Babachinas, užklupęs vartininką visiškai nepasiruošusį. Po įvarčio Viltis kurį laiką gynėsi ganėtinai sėkmingai, tačiau neilgai trukus paskiriamas dar vienas 11 metrų baudinys į Vilties vartus – atrodė, jog dar buvo iki baudos aikšttelės likęs geras pusmetris, tačiau teisėjas į situaciją žiūrėjo kiek kitaip. Dar vieną 11 metrų baudinį atrėmęs R. Mikalainis šįkart ir vėl neva per anksti palieka vartų liniją, tad yra šalinamas iš aikštės, kas sukelia daugybę klausimų ir nepasitenkinimo tiek iš sirgalių, tiek iš pačių žaidėjų pusės. Į vartus stojęs A. Tkačius stebuklo nepadaro ir rezultatas tampa lygus 3:3. Be dviejų žaidėjų rungtyniaujanti Viltis sėda giliai į gynybą ir jiem tą labai sėkmingai sekasi daryti – Dainava principe nesukuria daug momentų, neretai perskuba priimdami sprendimus ir dažnai smūgiuoja iš nedėkingų situacijų. Tiesa, ilgainiui nuovargiui imant viršų Dainava sugeba surasti laisvą savo žaidėją baudos aikštelėje, iš kurios tiksliai į viršutinį vartų kampą pasiunčiamas kamuolys – 4:3. Per likusį laiką Viltis mėgina šturmuoti varžovų vartus ir sukuria dar bene 3 neblogas progas išlyginti rezultatą, tačiau pritrūko arba jėgų, arba tikslumo, arba šaltakraujiško proto, tad rungtynės baigiasi šeimininkų pergale. Tačiau verta pagirti Viltį vien už tai, kad net ir be dviejų žaidėjų sugebėjo tikrai neblogai išlaikyti kamuolį sukurti ne vieną grėsmingą situaciją ir sulaukė pagyrų tiek iš susirinkusių žiūrovų, tiek ir iš pačių varžovų.