Vilties gretose prieš antrąją sezono dalį prie komandos prisijungė dar vienas jaunas žaidėjas – Erikas Makauskas. Buvęs Kėdainių Nevėžio auklėtinis gan greitai pritapo viltiečių kolektyve, todėl neabejojama, kad žaidėjas jau greitai taps rimtu pastiprinimu sostinės komandai II lygos pirmenybėse. Kviečiame paskaityti šviežiausią žaidėjo interviu.

Gal galėtum trumpai pristatyti save bei kaip prasidėjo tavo draugystė su futbolu?

-Esu devyniolikmetis futbolininkas iš Kėdainių. Draugystė su futbolu prasidėjo, kai buvau penkerių metų. Buvo renkama dvejais metais vyresnių berniukų grupė, kadangi mano brolis buvo tokio amžiaus, pradėjau lankyti futbolą kartu su juo.

Kodėl iš visų sostinės ekipų pasirinkai „Viltį“ ? 

-Gavau kvietimą iš šio klubo ir nuvykus į treniruotę pajaučiau, kad šis kolektyvas labai malonus. Tai nulėmė daug ir manau, kad šiame klube galėsiu sėkmingai tobulėti kaip futbolininkas.

Tavo oficialus debiutas numatomas rungtynėse prieš buvusią komandą „Nevėžį B“. Ar neslėgs psichologinė našta žaidžiant prieš savo gimtąją ekipą?

-Gal šiek tiek ir slėgs, bet laukiu šių varžybų dėl debiuto ir dėl to, nes tai bus pirmas kartas, kai žaisiu prieš savo gimtojo miesto komandą.

Sportiniai pasiekimai, prisiminimai, kuriais gali pasididžiuoti? 

-Įsimintiniausi pasiekimai turbūt buvo 2017 m. laimėtos LFF III Lygos KAFF pirmenybės ir, žinoma, pernai iškovotas I lygos nugalėtojų titulas. Panašu, kad FK Viltis klube galiu tapti trūkstamos lygos laimėtoju.

Kur save matai po 5-erių metų? 

-Tikiuosi, kad dar žaisiu kokiame nors klube ir būsiu daug gabesnis futbole nei esu dabar.

Kokį įvaizdį apie „Vilties“ kolektyvą susidarei per pirmas treniruotes? Kaip greitai pats manai pavyks čia atsiskleisti? 

-Kaip ir minėjau kolektyvas atrodo labai malonus. Manau, šis klubas labai gera vieta jauniems futbolininkams tobulėti ir kilti į viršų. Atsiskleisti, žinoma, tikiuosi kuo greičiau, o kaip bus, laikas parodys.

Kas tave motyvuoja gyvenime bei aikštelėje? 

-Sakyčiau, kad geros emocijos. Tiek gyvenime, tiek aikštelėj stengiuosi būti laimingas ir džiaugtis kiekviena akimirka.

Mėgstamiausia tavo futbolo filosofija ir palaikomas užsienio klubas.

-Kadangi kalbėjau apie džiaugsmą, manau, jog visi pažįstantys futbolo pasaulį žino, kad aikštelėj visada su džiaugsmu veide žaidė Ronaldinho. Būtent jis yra vienas mano autoritetų. Manau, aikštelėje reikia atsipalaiduoti ir mėgautis žaidimu. Labiausiai palaikau FC Barcelona klubą tiek dėl jų žaidimo stiliaus, tiek dėl jų istorijos.