Jau šį sekmadienį Hegelmann LFF taurėje susitiks dvi II lygos komandos: Vilniaus FK Viltis ir Joniškio FK Saned. Tiesa, viltiečiai varžosi II lygos pietų zonoje, tuo tarpu Saned futbolininkai rungtyniauja vakarų čempionate. Abu klubai šiame sezone yra sužaidę 2 turus. Į LFF taurės antrąjį etapą ekipos pateko be kovos, tai lėmė burtų traukimo metu nusišypsojusi sėkmė.

Vilties vienuolikė pirmajame ture be didelių sunkumų įveikė BFA dublerius. Tačiau jau sekančiose rungtynėse, sužaidę itin prastai, patyrė skaudų pralaimėjimą, dviejų įvarčių skirtumu, prieš FK Žalgiris C futbolininkus. Vilniečiai sekmadienio vakare dėl poros priežasčių vis tik turėtų būti laikomi akistatos favoritais. Pirmoji jų yra itin prasti Joniškio Saned rezultatai vakarų zonos pirmenybėse. Per dvejas rungtynes joniškiečiai yra praleidę jau 20 įvarčių, taip pat pastarieji nė karto neprivertė priešininkų vartininko traukti kamuolio iš savojo tinklo. Tiesa nuvertinti dar nesutikto varžovo nereikėtų. Galbūt Joniškio vienuolikę sustiprins iki tol nerungtyniavę žaidėjai, todėl FK Viltis privalės išlaikyti budrumą ir susikaupimą akistatos metu. Antroji priežastis – namų aikštės pranašumas. Dėl burtų traukimo ypatybių būtent vilniečiai priims svečius iš Šiaulių apskrities savoje arenoje.

Kad ir kaip bebūtų, FK Viltis futbolininkų laukia rimtas iššūkis – susitikimas su dar nepažįstama komanda iš Joniškio. FK Saned ir Vilniaus Vilties dvikova Hegelmann LFF taurėje, dėl patekimo į kitą etapą, jau šį sekmadienį, 20:15, Lietuvos Futbolo Federacijos stadione.