Trečiadienio vakaro rungtynėse Vilties komanda patyrė skaudų pralaimėjimą prieš FK Panevėžys dublerius. Po puikiai sužaistų pirmųjų susitikimo minučių, likusi mačo dalis virto tikru fiasko visiems LFF stadione susirinkusiems sostinės klubo gerbėjams. Galutinis rezultatas – 2:7. Nusileista turnyrinės lentelėms kaimynams, todėl ši nesėkmė turėtų nulemti galutinę FK Viltis vietą LFF II lygoje.

Pirmasis kėlinys vilniečiams prasidėjo nepriekaištingai. Spaudžiami priešininkai nesugebėdavo išlaikyti kamuolio ilgesnį laiką, o šeimininkų futbolininkai atakavo agresyviai. Tad jau po 16 minučių viltiečiai turėjo dviejų įvarčių persvarą. Pačioje rungtynių pradžioje pasižymėjo Danas Daunys ir prabėgus kiek daugiau nei dešimt minučių žiūrovai išvydo Tomo Chomičiaus smūgį, padvigubinusį sostinės klubo pranašumą. Deja, šiame mače gera pradžia tikrai nereiškė, kad pusė darbo jau atlikta. Kėliniui įpusėjus svečiai sugebėjo 2 kartus įveikti vilniečių gynybą ir atstatyti pusiausvyrą švieslentėje. Vilties futbolininkai ir toliau išlaikė kamuolio kontrolę, bei kūrė pavojingas situacijas prie panevėžiečių vartų. Tačiau 33-ąją minutę dėl nesportiško elgesio iš aikštės buvo išvarytas P. Pajarskas ir mačo vadeles perėmė svečių komanda. Iškart po šio epizodo praleistas įvartis atrodo palaužė vilniečių valią. Nors atakuodami sostinės futbolininkai ir sugebėdavo susikurti realių progų, gynyboje žaisti sekėsi kur kas prasčiau. Paskutiniąją kėlinio akimirką panevėžiečiai dar kartą nuginklavo A. Juzkiv ir rezultatas švieslentėje tapo 2-4.

Antroji rungtynių dalis vilniečiams buvo tarsi agonija. Žaisdami dešimtyje jie stengėsi laikyti kamuolį ir kovoti dėl mačo baigties, tačiau susikurtos progos įvarčiais nevirto, o priešininkų kontratakos žlugdė paskutines viltis. 54-ąją minutę FK Panevėžys B futbolininkai sugebėjo greitai pereiti iš gynybos į puolimą ir pasiųsti kamuolį į šeimininkų komandos vartus. Po panašių epizodų, kontratakų metu, panevėžiečiai įmušė dar 2 įvarčius, kurie krito 77 ir 80-ąją minutes. Viltiečiams bandant palaužti varžovų gynybą krašto puolėjų pagalba, rodėsi, kad žaidimas nėra toks vienpusiškas, bet vos tik praradus kamuolį, gausios svečių komandos pajėgos mesdavosi į greitas atakas prieš mažumoje likusius Vilties gynėjus. Kartais sostinės klubo žaidėjams pavykdavo sustabdyti priešininkų išpuolius, tačiau dažniausiai ,viduryje dėl P. Pajarsko raudonos kortelės atsiradęs, tuščias plotas leisdavo jiems lengvai perduoti kamuolį iš gynybos į puolimą. Dešimtyje žaisdami vilniečiai išvargo tiek fiziškai, tiek emociškai. Todėl į rūbinę, po skaudžiai pralaimėtų rungtynių, ėjo nuleistomis galvomis.

Nuostabiai prasidėjusio mačo tragiška baigtis FK Viltis žaidėjams – tikrai skaudus smūgis. Susiklosčiusios aplinkybės lėmė itin prastą rezultatą (2:7). LFF II lygoje sostinės klubui dar lieka 2 susitikimai su FK Kėdainių Nevėžis dubleriais. Abi dvikovos įvyks kitą savaitę: trečiadienį Vilniuje ir šeštadienį Kėdainiuose. Jau aišku, kad sekančiose rungtynėse komandai padėti negalės 4 startinės sudėties žaidėjai, tad Vilties trenerio Mindaugo Bielinsko laukia rimtas galvosūkis.