Dar vienas sutriuškinimas Vilties kolekcijos tikrai nepapuoš – šįkart net 7:0 buvo nusileista lygos favoritams Ekranui. Nors pralaimėjimo ir buvo galima tikėtis, tačiau tikrai ne tokiu rezultatu.

Svečiams smarkiai viską sujaukė tai, jog jau per pirmąsias penkias minutes buvo praleisti du įvarčiai, tad visas žaidybinis planas, paremtas gilia gynybos linija, sugriuvo ir komanda privalėjo keisti savo žaidimą. Šeimininkai savo ruožtu apsukų nemažino ir toliau aktyviai presingavo vilniečius, dėl ko dar pirmajame kėlinyje sugebėjo pasiekti dar du įvarčius. Vilties gynyba momentais išties atrodė ganėtinai vangiai ir ne viename episode atrodė, kad žaidžiama su nemaža atsarga.

Toks Vilties žaidimas panevėžiečiams buvo labia parankus ir net ir antrajame kėlinyje vaizdas iš principo nesikeitė. Tiesa, šeimininkams padarius kelis pagrindinių žaidėjų keitimus, Viltis sugebėdavo atsikovoti kiek daugiau laisvės aikštės viduryje, tačiau atakose vis pritrūkdavo tikslumo. Apart kelių pusprogių ir pavojingų išėjimų link baudos aikštelės, Vilčiai labai daug realių šansų susikurti taip ir nepavyko. Antrajame kėlinyje pridėję dar 3 įvarčius, Ekranas užtikrintai tęsia savo nepralaimėtą seriją ir sparčiai žygiuoja lygos aukso link. Išties prisiminus ankstesnius susitikimus Panevėžyje tiek su Aukštaitija, tiek su Ekranu Viltis sužaidė gerokai brandžiau ir apskritai iki šiol Panevėžyje dar nebuvo pralaimėję, tačiau ankstesniu kartus tiek vilniečių sudėtis, galima sakyti, buvo mažiau nukraujavusi, tiek ir varžovai neturėjo tiek daug pajėgių ir lygiaverčių žaidėjų. Visiškai pelnytas pralaimėjimas ir Viltis sugrįžta toliau treniruoti savo silpnųjų žaidimo aspektų.