FK Viltis po sėkmingo draugiškų varžybų maratono, pagaliau grįžo į oficialių rungtynių kelią. Pirmieji išmėginti atsinaujinusią ir taktiškai subrendusią “Viltį”, turėjo galimybę “Trivarčio” futbolininkai. Deja, jų egzaminas mums pasirodė per silpnas.
“Trivartis” jau nuo pat susitikimo pradžios atsitraukė į gynybą, sakydami: “kontroliuokite kamuolį, mums užteks ir kontratakų”. Tačiau ši taktinė gudrybė nesuveikė. Jau 15 minutę po standartinės situacijos, galva kamuolį į vartus “guldo” Evaldas.
Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo šeimininkai, sukūrę porą pavojingų atakų. Vėliau sekė dar keli “Trivarčio” bandymai, tačiau nė vienas iš jų tikslo nepasiekė.
Įpusėjus kėliniui, „Vilties“ futbolininkai vėl perėmė iniciatyvą ir 70 minutę padvigubino rezultatą. Įvarčio autorius, naujokas Paulius Bogdevičius, įmušė savo debiutinį įvartį “Vilties” ekipoje. Rungtynes ir toliau kontroliavo svečiai. Kamuolį “ridendami” iš vieno aikštės kampelio į kitą. Visai netrukus rezultatas tapo jau nepadorus. Šį kartą pasižymėjo “Vilties” komandos kapitonas, Vaidas. Itin gražiu bei tolimu šūviu, jis, praktiškai, užtikrino mūsų ekipai pergalę ir ilgai lauktus tris taškus į bendrą turnyrinės lentelės kraitį. Tačiau apetitas kyla ne tik bevalgant, bet ir pavalgius. 0:3 nepasirodė mums užtrenkamas rezultatas, todėl Tadas šią persvarą dar padidino, pakartojęs savo pačio netaiklų smūgį.
Taigi 4:0 ir netikėtai lengva antrojo rato pradžia, kuri ypač maloniai nuteikia prieš kitas, lemtingas kovas.