LFFKaip jau skelbėme anksčiau, „Vilties“ klubas grįžta į LFF Taurės turnyrą. Po trijų mėginimų, dabar jau atėjo laikas, kada „Viltis“ sužinos dar vieną savo varžovą dar vieno, šįkart pačio prestižiškiausio, turnyro trofėjaus link.
Lietuvos futbolo federacija jau informavo, kad 2014/2015 metų LFF Taurės varžybų burtų traukimo ceremonija įvyks 2014 metų birželio mėn. 5 d. 16:30 val. LFF patalpose, adresu Stadiono g. 2, Vilniuje.
Po burtų traukimo visi norintys taip pat yra kviečiami stebėti 2015 metų UEFA Europos U – 21 futbolo čempionato atrankos rungtynes tarp Lietuvos ir Moldovos rinktinių, kurios įvyks 18:30 val. LFF stadione, Vilniuje.
Pirmajame LFF Taurės turnyro etape „Vilties“ laukia tokios ekipos kaip: „Prelegentai“, „TEC“, „Trivartis“, „Pressas“, „Gariūnai“, „TAIP“, „Geležinis Vilkas“, „Mostiškės“, „FBK Kaunas“ ir dar kelios kitos komandos, tad, panašu, jog burtai gali susiklostyti ir visai palankiai.
Laikome kumščius ir su nekantrumu laukiame savo varžovų šiame turnyre. Žinoma, tikimės didelio bei stipraus palaikymo iš savo fanų būsimose varžybose, nes komandos tiksluose yra bent jau geriausias pasirodymas klubo istorijoje, kas būtų bent trečiasis etapas. Matyt, nė nereikia sakyti, kad šiame turnyre mums sėkmės ir gerbėjų pagalbos reikės kaip niekada.