„Teros“ komandoje šį sezoną rungtyniavęs futbolininkas, sezono viduryje netikėtai nusprendė prisijungti prie Vilniaus „Vilties“ ekipos.

– Papasakok, Egidijau, apie savo kaip futbolininko karjerą?

– Vaikystėje žaidžiau futbolą su draugais kiemuose ar gatvėse ir tik nuo 8 klasės pradėjau lankyti treniruotes. Savo futbolo kelią pradėjau gimtojo miesto „FK Širvinta“ komandoje, krašto gynėjo/saugo pozicijoje, baigęs mokyklą persikėliau į Angliją, ten teko žaisti už „Cullompton Rangers“ ir „Newtown FC“ ekipas, toje šalyje atradau save naujoje, puolėjo pozicijoje, kietas Didžiosios Britanijos futbolas užgrūdino. Kiek vėliau grįžęs į Lietuvą pradėjau žaisti už „FK Teros“ komandą 2 lygoje, ten praėjusį sezoną pavyko įmušti 17 įvarčių per 23 rungtynes.

– Kas paskatino prisijungti prie „Vilties“ klubo?

– Pradėjau jaustis stovintis vietoje, noras tobulėti, žaisti už komandą kuri turi aiškią sistemą ir ateities viziją paskatino mane ieškoti pokyčių. Sulaukęs „FK Vilties“ trenerio Mindaugo kvietimo ilgai nedvejojau ir sutikau prisijungti prie „Vilties“ kolektyvo, prieš kurį ne kartą sėkmingai teko žaisti ir 2 lygoje.

– Įsimintiniausi karjeros įvykis?

Sunku išsirinkti tą vienintelį momentą, nes jų buvo tikrai daug. Galbūt išskirčiau įvarčius. Pavyzdžiui, kai žaidžiau „Newtown FC“ įmušiau baudinį iš 25 metrų. Taip pat galėčiau išskirti įvartį į „FK Šilas“, tuo metu atlikau smūgį ir pataikiau į vadinamąją „devintukę“.

– Ar jau esi pasirengęs debiutuoti? Bei kokius tikslus esi išsikėlęs šiam sezonui?

– Esu pasirengęs debiutuoti, kad ir dabar. Lauksiu trenerio suteikto šanso. Šiuo metu svarbiausia išlikti pirmajame 7-uke, o toliau jau kabintis į medalius. Žinoma, asmeniškai norėčiau gauti kuo daugiau progų pasižymėti įvarčiui.

– Kadangi esi ragavęs legionieriaus duonos, papasakok apie savo patirtį Anglijoje bei skirtumus čia – Lietuvoje.

– Komandos Anglijoje propagavo kietą žaidimą, tiek puolime tiek gynyboje. Na, „Cullompton Rangers“ taktika 4-4-2, žaidžiau su kitu puolėju, komanda dažnai keičia žaidimo puses ir žaidžia aukštais kamuoliais bei ilgais perdavimais, atakuojantis žaidimo stilius. „Newtown“ komandos 4-5-1 žaidimo stilius, kamuolio kontrolė ir ilgi perdavimai bei smūgiai iš toli. Su „Viltim“sunku lyginti nes dar nežaidžiau, bet kiek žinau – išsiskiria minėta kamuolio kontrole, taip pat pats klubas labai komunikuoja soc. erdvėje, kituose klubuose to trūksta arba visai net nėra.

– Ar jau spėjai susipažinti su ekipos kolektyvu?

– Buvau keliose treniruotėse, tai dar nespėjau susipažinti su visais komandos nariais. Žaidėjai draugiški, komandos atmosfera gera.

– Kurią komandą palaikai futbolo Pasaulyje ir kuris žaidėjas imponuoja labiausiai? Bei kuom dar domiesi laisvu laiku?

– Nuo vaikystės palaikau Londono „Chelsea“ , mėgstu Franką Lampardą, Maradoną, Cristiano Ronaldo. Kalbant apie save be futbolo, mėgstu ir domiuosi automobiliais, kaip ir visi dažnai laiką leidžiu su draugais.

Autorius : Evaldas Kasparavičius