Šeštadienio dieną FK Viltis išvyko į Kybartus. Ilga kelionė autobusu komandos treneriui turėjo būti neraminanti, kadangi vietinis klubas „Sveikata“ nėra pats lengviausias varžovas, ypač rungtyniaujant jų aikštėje. Taip pat kovoje su Kybartų futbolininkais, vilniečiams teko verstis be krūvos startinės sudėties žaidėjų. Nepaisant sudėtingos situacijos, viltiečiams pavyko iš susitikimo išsivežti visus 3 taškus. Po atkaklios kovos pergalė pasiekta rezultatu 3:2.

Pirmasis kėlinys komandų sirgaliams buvo gana permainingas. Jau 20-ąją minutę Danas Daunys sudavė smūgį Kybartų miesto stadione susirinkusiems žiūrovams, išvesdamas svečius į priekį. Tačiau paskutinės minutės iki teisėjo švilpuko, skelbiančio pertrauką, apvertė persvarą į kitą pusę. Kybartiečiai nepasidavė ir 41-ąją minutę D. Ryckis išlygino rezultatą. Paskutinėmis kėlinio akimirkomis nesėkmingai sužaidęs M. Aukštolis pasiuntė kamuolį į savus vartus ir į pertrauką šeimininkų futbolininkai iškeliavo turėdami 1 įvarčio pranašumą.

Antrasis kėlinys Vilties žaidėjams buvo kur kas sėkmingesnis. Priešininkai nesugebėjo dar kartą nuginkluoti Andriaus Juzkiv. Įpusėjus antrajai rungtynių pusei vilniečiai parodė meistriškumą ir paguldė kybartiečius ant menčių. 74-ąją minutę iš Nigerijos kilęs Chinonso Stanley Uzoigwe išlygino rezultatą, puikiai „uždarytu” Luko Babachino perdavimu iš dešinio atakos krašto. Šeimininkams nespėjus atsigauti Danas Daunys sudavė lemiamą smūgį, ketvirtuoju savo įvarčių per dvejas rungtynes. Danas išvedė FK Viltis į priekį 3:2. Po šio epizodo Kybartų „Sveikata“ futbolininkams atsitiesti nepavyko ir vilniečiai iš pasienyje įsikūrusio miestelio išsivežė pergalę. Deja, rungtynių pabaigoje Lukui Babachinui parodyta antroji geltona kortelė kiek apkartino džiaugsmą, kadangi dėl jos Vilties saugui teks praleisti artėjantį susitikimą su „Aukštaitija“.

Nors ir sudėtingomis aplinkybėmis, tačiau Mindaugo Bielinsko treniruojamai komandai pavyko iš Kybartų parsivežti itin svarbius 3 taškus. Tai buvo istorinė ir pirmoji Vilties pergalė Kybartuose oficialiame mače. Sekanti II lygos akistata bus žaidžiamas namuose, LFF stadione. Varžovas labai grėsmingas – viena iš lygos lyderių FK „Aukštaitija“ iš Panevėžio. Nors praėjusio rato rungtynėse panevėžiečius FK Viltis įveikė rezultatu 0:3, tačiau dvikova buvo itin sudėtinga, todėl revanšo trokštantys aukštaičiai bus kietas riešutėlis. LFF stadione mačas prasidės antradienio vakarą, 20:45.