Išaušo ta diena, kai Viltis pratęs savo kelionę LFF taurėje. Šįkart akistata laukia su Plungės Babrungu – rungtynės vyks Žemaitijoje, tad tai yra neabejotinai tolimiausia klubo išvyka per visą istoriją.

Puikiai suprasdama tokios kelionės neigiamus aspektus rungtynėms, Viltis nusprendė į Plungę atvykti šeštadienį ir, apsistojus viešbutyje, dar pasidaryti priešvaržybinę treniruotę bei kartu stebėti Pasaulio Čempionato aštuntfinalio kovas.

Viltis iki LFF aštuntfinalio nukeliavo nukovusi identiškais rezultatais 1:0 tiek VGTU Vilkus, tiek ir Utenos Utenį. Tiesa, labai panašus abiejuose mačuose buvo ir žaidimo braižas – įmušę pakankamai ankstyvus įvarčius viltiečiai tankiai ir darniai stengėsi rūpintis savo vartų saugumu, kas jiems visai neblogai pavyko. Panašios taktikos vilniečiai laikosi ir žaisdami II lygoje, tad tanki gynyba ir kantrus pozicinis žaidimas po truputį tampa komandos etikete.

Tuo tarpu Babrungas iki šio etapo atkeliavo antrajame etape įveikę Kybartų Sveikatą 5:3, o pirmojo etapo jiems žaisti nereikėjo dėl pasisekusių burtų. O ir antrojoje Vakarų zonos lygoje Plungės komandai sekasi labai solidžiai, kadangi šiuo metu jie rikiuojasi antroje vietoje ir muša pakankamai daug ir stabiliai. Tad galime tikėtis aktyvių atakų iš šeimininkų pasinaudojant puolėjų individualiu meistriškumu, kai tuo tarpu Viltis stengsis rūpintis pirmiausia savo vartų saugumu ir perimti rungtynių kontrolę į savo rankas.

Gera žinia ir ta, kad rungtynės vyks dirbtinės dangos stadione, tad komandos galės koncentruotis tik į futbolą, išorinius veiksnius nustumdamos į šalį. Be to, rungtynės bus transliuojamos tiesiogiai internetu, tad tai suteiks papildomos motyvacijos ir svarbos žaidėjams.

Rungtynėms registruota 15 žaidėjų:

Vartininkai: Andrius Juzkiv, Domantas Mazgys.

Gynėjai: Marius Aukštolis, Paulius Aukštuolis, Edvinas Dubavičius, Aleksas Stankevičius, Valdas Kondratovič.

Saugai: Vaidas Pajarskas, Lech Pečuro, Denis Romanov,  Albert Voskunovič, Teodoras Žukas, Paulius Pajarskas.

Puolėjai: Estanislao Jameson Moles, Tomas Chomičius.