Iš Kauno Viltis grįžta pakilios nuotaikos – Hegelmann B ekipa įveikta rezultatu 3:4, nors dar maždaug 30 minutę vilniečiai jau atsilikinėjo rezultatu 3:0. Tai turbūt bus bene didžiausias come-back‘as per visą klubo istoriją.

Rungtynės prasidėjo ganėtinai aktyviu šeimininkų žaidimu, ir jau per pirmas tris minutes šeimininkai sugebėjo uždirbti du baudos smūgius visai prie pat Vilties baudos aikštelės, iš kurių vieną pavyko tiksliai pasiųsti į vartus. Tai smarkiai pakeitė svečių pirminį žaidimo planą gintis savo aikštės pusėje, tad vilniečiai reguliariai stengėsi spausti savo varžovus jiems įžaidžiant kamuolius nuo savų vartų ir sugebėjo atsakyti keliomis pusprogėmis. Kartą buvo skirtas ir laisvas smūgis kauniečių baudos aikštelėje, tačiau ten po kelių smūgių iš eilės pasižymėti visgi nepavyko. Viltis akivaizdžiai stengėsi laikytis savo žaidimo stiliaus ir nuolat iš giliai įžaidinėjo kamuolius, tačiau varžovų spaudžiami neretai klydo ir neilgai trukus savo aikštės pusėje prarado dar vieną kamuolį, kurį vienas prieš vartininką nusinešė šeimininkų legionierius ir tiksliai nuginklavo Vilties vartų sargą. Dar po kelių minučių krito ir trečiasis – iš gynybos netiksliai perduotą kamuolį pavagia Hegelmann B ekipos saugas ir iš labai toli permeta nevisiškai savo poziciją spėjusį užsiimti Vilties vartų sargą, ir rezultatas tapo triuškinantis 3:0.

Nuo čia prasidėjo antra istorijos pusė. Viltis dar iki pertraukos surengė vieną puikią kontrataką, kurios metu išėjo iš varžovų spaudimo, perdavė kamuolį į kraštą, kur sėkmingai apžaidęs porą varžovų Vilties puolėjas siunčia kamuolį į baudos aikštelę, o ten T. Chomičiaus iš arti smūgiuotą ir vartininko atremtą kamuolį pataiso V. Pajarskas – 3:1 ir viltis lieka gyva. Prieš pat pertrauką dar ir L. Pečuro išvedamas vienas prieš vartininką, tačiau sužaidžia nesėkmingai. Antrajame kėlinyje vaizdas išliko gana panašus – Viltis stengėsi kaip įmanoma daugiau būti su kamuoliu, o Hegelmann savo ruožtu ieškojo spragų kontratakų metu. Po kelių sėkmingų epizodų Viltis sugeba uždirbti porą pavojingų baudos smūgių, kurių abu į vartų tinklą siunčia L. Pečuro, deja, vienas jų neužskaitytas dėl taisyklių pažeidimo puolant, tad rezultatas jau 3:2 ir intriga grįžta. Šeimininkai savo ruožtu atsako reguliariais pavojingais išpuoliais ir kartą iš labai dėkingos situacijos galėjo pasižymėti po vartininko klaidos, tačiau rezultatas liko nepakitęs. Po keitimo pasirodęs E. Grinis aiškiai įnešė sumaišties prie varžovų vartų ir nuolat drąsiai žaidė vienas prieš vieną, tad netrukus tai davė vaisių – po ilgo T. Chomičiaus perdavimo E. Grinis apžaidžia savo varžovą ir įkirtęs į baudos aikštelę kaire koja į tolimąjį vartų kampą muša reto grožio įvartį – lygu. Kiek suintensyvinę gynybą vilniečiaiį mėgina kontratakuoti ir jiems dar kartą nusišypso sėkmė – tikslų ilgą perdavimą iš T. Chomičiaus vėl gavęs E. Grinis agresyviai laimi dvikovą prieš gynėją ir vartininką ir siunčia kamuolį į tuščius vartus – 3:4 ir per likusį laiką jau nieko reikšmingo nebeįvyksta. Viltis švenčia antrąją pergalę šiame sezone ir pasisėmę daug teigiamų emocijų ruošiasi ateinančiom dvikovom.