Viltis tęsia savo rungtynių maratoną ir šeštadienio vakarą susitiks su Utenos Utenio futbolininkais. Tik šįkart tai bus ne II lygos rungtynės, o LFF taurės etapas. Pirmajame buvo sėkmingai įveikta VGTU Vilkų ekipa rezultatu 1:0, tačiau pastarieji rungtyniauja žemesnėje lygoje, tad rezultatas buvo ganėtinai teisingas ir dėsningas.

Tuo tarpu dabar Viltis laikys aukštesnės lygos išbandymą – Utenis šiuo metu rikiuojasi šeštoje vietoje pirmoje lygoje, turintys 17 taškų po 9 rungtynių, kuriose įmušė 17 įvarčių ir praleido 8. Pati Utenio komanda yra pakankamai neblogai pažįstama dar nuo II lygos rytų zonos laikų, kai tekdavo susigrumti per sezoną kelis kartus su jų antrąja komanda. Jau tuomet varžovai pasižymėjo ganėtinai dinamišku, komandišku žaidimu, o sudėtis tikrai nestokojo jaunų talentų.

Dabar, kai Utenis rungtyniauja pirmojoje lygoje, jaunus talentus papildo ir daugiau patirties bei vyresni žaidėjai, tad neabejotinai rungtyniauti vilniečiams bus žymiai sudėtingiau. Prisiminus Utenio žaidimo stilių, galime tikėtis, jog svečiai stengsis kontroliuoti kamuolį ir organizuos savo atakas trumpais perdavimais ir gausiomis pajėgomis besijungdami į atakas, tačiau Viltis šį sezoną ganėtinai pripratusi daugiau gintis, tad šeimininkai neturėtų pernelyg jaustis ne savo vaidmenyje. Priešingai, savo vartų saugumas ir kontratakavimas ar atakų rezgimas siekiant kuo ilgiau išlaikyti kamuolį turėtų būti Vilties prioritetas visų rungtynių metu nepaisant rezultato švieslentėje.

Traumos susitikimo dieną šeimininkų sudėties kamuoti neturėtų, be to, gera žinia ir ta, kad prie pagrindinės komandos sudėties turėtų prisijungti ir ilgametis komandos gynėjas Evaldas Jankauskas, įnešiantis papildomos ramybės į šeimininkų gynybą. Pagrindinis klaustukas, žinoma, bus abiejų varžovų fizinio pasirengimo skirtumai, žinant, kad iš principo čia susitiks profesionalai prieš mėgėjus. Todėl kone vienintelė išeitis Vilčiai čia bus stengtis varžovą apžaisti ne „apibėgiojant“, o savo taktiniu pasirengimu ir vieningumu.

Rungtynėms registruota 17 žaidėjų:

Vartininkai: Andrius Juzkiv, Domantas Mazgys.

Gynėjai: Marius Aukštolis, Paulius Aukštuolis, Edvinas Dubavičius, Valdas Kondratovič, Evaldas Jankauskas.

Saugai: Vaidas Pajarskas, Tomas Malinauskas, Lech Pečuro, Denis Romanov, Paulius Pajarskas, Albert Voskunovič, Teodoras Žukas.

Puolėjai: Aivydas Ruškys, Tomas Chomičius, Erik Mitsui.

Mačo pradžia 18:00 LFF stadione. Laukiame Jūsų palaikymo!