Išvyka į Marijampolę Vilčiai pavyko – iš ten po įtemptos, permainingos ir įdomios kovos vilniečiai parsivežė pergalę rezultatu 4:5. Žiūrint į turnyrinę lentelę, vilniečių pergalė kaip ir turėjo būti dėsningas rezultatas, tačiau Sūduva B šioms rungtynėms turėjo savo sudėtyje keletą pagrindinės komandos žaidėjų, kurie smarkiai apsunkino Vilties užduotis.

Dėl prieššventinių kamščių svečių komanda į rungtynes atvyko gerokai pavėlavusi, tad apšilimui laiko jau nebeturėjo. Tas pakankamai smarkiai ir jautėsi – aktyviai savo varžovus spaudę marijampoliečiai jau pirmosiomis rungtynių minutėmis sukūrė keletą pusprogių ir rimtų progų pasižymėti, o netrukus po greitos atakos kraštu ir perdavimo į baudos aikštelę šeimininkai jau buvo priekyje 1:0. Laimei, kiek apsipratę su varžovais ir aikšte, vilniečiai netrukus vis dažniau pereidavo į ilgesnes pozicines atakas, kurių viena po tikslaus P. Pajarsko perdavimo T. Chomičiui ir pastarojo stipraus smūgio iš aštraus kampo užsibaigė įvarčiu. Po dar kelių minučių Viltis jau buvo priekyje, kai perėmus kamuolį aikštės viduryje jiems pavyko greitai kontratakuoti ir atšokusi kamuolį po T. Chomičiaus tolimo smūgio į vartus sėkmingai uždarė M. Aukštolis.

Sūduva savo ruožtu atsakydavo taip pat labia pavojingomis atakomis, ne kartą smūgiavo iš labai dėkingų situacijų baudos aikštelėje, tačiau Vilčiai vis nusišypsodavo fortūna. Po dar vienos pozicinės atakos Vilčiai pavyko padvigubinti savo persvarą, kai vėl iš aikštės gilumos sėkmingai išvengę varžovų presingo viltiečiai perdavė kamuolį P. Pajarskui, o pastarasis po individualaus reido su kamuoliu išvedė iš gilumos atsidengusį T. Chomičių vieną prieš vartininką. Puolėjas vėl neklydo ir komandos į pertrauką išėjo rezultatui esant 1:3.

Antrasis kėlinys prasidėjo vėl panašiai, kai Sūduva B ėmė spausti savo varžovus nuo pat vartų, ir tas ganėtinai greitai davė vaisių – po perimto kamuolio R. Vėževičius su kamuoliu prabėgo gerų 40 metrų ir, apėjęs gynėją, pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą – 2:3. Atrodė, kad Viltis jau pradėjo paleisti kontrolę iš savo rankų, nes Sūduva B vis labiau presingavo ir kūrė vieną progą po kitos, tačiau netrukus dar viena svečių ataka baigėsi įvarčiu – sėkmingai įžaidę kamuolį aikštės viduryje, Vilties žaidėjai jį perdavė į dešinį kraštą, iš kur apsitvarkius gynėją kamuolys buvo pasiųstas pažeme į vartininko aikštelę. Ten iš gilumos įkirtęs P. Pajarskas atstato dviejų įvarčių persvarą – 2:4. Intriga netrukus vėl grįžo, kai šeimininkai greitai išėję į kontrataką įsiveržė į baudos aikštelę, iš ten atliko smūgį į vartininką, tačiau kamuolys atšoko nuo vartininko ir puolėjui teliko jį uždaryti į tuščius vartus – 3:4.

Įtampa neslėgo ir Sūduva B ir toliau stengėsi kurti kaip įmanoma daugiau progų, kai Viltis savo ruožtu stengėsi numušti žaidimo tempą ir primesti savąjį stilių. Tas visai vėl pavyko, kai po gražios kombinacijos išėjus nuo savųjų vartų, vėl į greitą ataką pasileido T. Chomičius, o ten atsidūręs prieš kelis varžovų gynėjus, stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą – 3:5. Rungtynių pabaigoje rezultatą dar pavyko sušvelninti G. Sirgėdui, kai pastarasis labai gražiai apsitvarkęs skersuotą perdavimą antru lietimu smūgiavo nuo baudos aikštelės ribų tiksliai į vartų kampą – 4:5.

Per likusį laiką komandos apsikeitė dar keliomis pusprogėmis, tačiau Viltis atsilaikė ir įsirašė dar 3 svarbius taškus į savo sąskaitą. Rezultatas teigiamas, ypač turint omenyje, prieš kokius pajėgius varžovus teko žaisti, tačiau galima ir sutikti, jog vilniečiams ganėtinai smarkiai nusišypsojo sėkmė – bent kiek geresnis realizavimas iš šeimininkų pusės galėjo užsibaigti kokiais 8 įvarčiais, tačiau ne visada, aišku, laimi rungtynes tie, kurie kūrė geresnes progas. Vilčiai tai bus dar vienas papildomas moralinis paskatinimas prieš sezono finišo tiesiąją.