Po dramatiškų rungtynių praėjusią savaitę FK Vilties trečiadienio vakarą laukia dar vienas LFF II lygos išbandymas. 19 valandą namuose vilniečiai pasitiks FK Kauno Žalgiris C futbolininkus. Nors varžovas gali pasirodyti ir žemesnio lygio, kauniečių reikėtų nenuvertinti.

Vilties vienuolikė po praėjusios savaitės sostinės derbio su FM Ateitis užima 5-ąją vietą turnyro lentelėje ir yra surinkusi 16 taškų. Pastarasis susitikimas su jaunaisiais Ateities futbolininkais neapsiėjo be dramatiškų įvykių. Nors viltiečiai ir kontroliavo rungtynes, įvartį jiems pavyko įmušti tik paskutinėmis mačo akimirkomis, kai teisėjas skyrė 11 metrų baudinį į priešininkų vartus. Tad triumfuoti Vilties klubui galų gale pavyko, tačiau prieš trečiadienio kovą komandos treneriui Mindaugui Bielinskui nerimas gali kilti dėl prastai išnaudojamų progų, kurių išpildymas ir nulemia galutinį rezultatą.

Kaip ir jų būsimi varžovai, taip ir FK Kauno Žalgiris C futbolininkai paskutiniosiose rungtynėse išgyveno tikrą dramą. Tačiau priešingai nei vilniečiai, Kauno Žalgirio vienuolikė progas vertė įvarčiais ir tai darė jau pačioje mačo su Marijampolės Sūduva pradžioje. Kauniečiai pirmajame kėlinyje įmušė 4 įvarčius į svečių iš Marijampolės vartus. Tikriausiai jau tada manė nusprendę rungtynių baigtį, tačiau Sūduvos vienuolikė antroje susitikimo dalyje įjungė aukštesnę pavarą ir 88-ąją minutę rezultatas tapo 4:3. Nors iki susitikimo pabaigos daugiau įvarčių žiūrovai nepamatė ir kauniečiai šventė pergalę, tačiau FK Kauno Žalgiris C futbolininkams teko „išsimaudyti po šaltu dušu“ ir patirti daug nerimo.

Abejiems klubams paskutinieji susitikimai baigėsi laimingai, nors ir dramatiškai. Tad tiek vilniečiai, tiek laikinosios sostinės komanda trečiadienį į aikštę žengs nusiteikę pratęsti savo pergalių seriją. FK Viltis turėjo kur kas daugiau poilsio po anos savaitės mačo, kai FK Kauno Žalgiris C jaunuoliams teks žaisti antrąsias rungtynes šią savaitę. Mačas tarp pastarųjų komandų įvyks trečiadienio vakarą, 19:00, LFF stadione. Vilties klubas kviečia vilniečius ateiti ir palaikyti futbolininkus kovoje dėl 3 taškų. O jei tokios galimybės neturėsite – mačą tiesiogiai galima bus stebėti Vilties „Facebook“ paskyroje.