Šventinį Liepos antradienį FK Viltis sužais dar vienas LFF II lygos rungtynes. Pirmajam čempionato ratui einant į pabaigą ir belikus sužaisti tik su keletu lygos komandų, Liepos 6 dienos vakarą vilniečiai dvikovai priims svečius iš Klaipėdos, Klaipėdos FM futbolininkus.

Pastarieji LFF II lygoje gerų rezultatų nerodo ir iki šiol yra surinkę vos 6 taškus, per 13 sužaistų rungtynių. Klaipėdiečiai prieš mesdami iššūkį Vilties ekipai, paskutiniajame savo mače taip pat vyko į Vilnių, kur rezultatu 1:2 nusileido vietos BFA B komandai.

Savo ruožtu, Vilniaus Viltis prieš Liepos 6 dienos susitikimą, demonstravo neblogą formą. Paskutiniajame ture viltiečiai 3:0 įrodė savo pranašumą prieš namuose žaidžiusius ir 6 vietą turnyrinėje lentelėje užimančius BE1 jaunuosius futbolininkus. Vilniaus klubas šiuo metu yra 9 LFF II lygos vietoje ir gali pasigirti 23 taškais per 15 turų.

Rungtynės tarp FK Viltis ir Klaipėdos FM įvyks jau šiandien, antradienį, 18:00, Vilniaus Pilaitės gimnazijos stadione. Kviečiame sostinės klubo gerbėjus atvykti ir palaikyti savo komandą kovoje prieš svečius iš pajūrio. Įvykius aikštėje taip pat galite sekti FK Viltis socialinių tinklų Facebook ir Instagram paskyrose.