Po audringame ir permainingame mače pasiektos pergalės prieš Utenos Utenį FK Viltis laukia naujas išbandymas. Penktadienį vilniečiai namų aikštėje susitiks su kita sostinės ekipa – FK Tera. Pastarieji iki šiol yra iškovoję 4 pergales 4-iose rungtynėse ir gali save vadinti dabartiniais LFF II lygos Pietų zonos lyderiais. Tuo tarpu Vilties futbolininkai pergalės atveju, bent jau kuriam laikui, atsidurtų turnyrinės lentelės viršūnėje. Penktadienio susitikimas bus iki šiol bene svarbiausias lygos mačas šiame sezone, tad laukia itin arši dvikova.

FK Tera viltiečiams yra gerai pažįstami. Derbis tarp dviejų sostinės ekipų nestokoja pavojingų epizodų ir kovų aikštėje. Teros futbolininkai geba agresyviai grumtis dėl kiekvieno kamuolio, tad rungtynės su jais niekada nėra lengvos, o kartais ir itin nervingos. Praeitame ture Vilniaus komanda įrodė savo pranašumą prieš vietos FM Ateitis įveikdami juos minimaliu skirtumu 2:1. Tuo tarpu FK Viltis po Tomo Chomičiaus, dabar rezultatyviausio lygos žaidėjo, dublio įtemptame mače palaužė Utenos Utenio futbolininkus rezultatu 3:1.

Prieš šį susitikimą Vilties klube įvyko žaidėjų mainai. Artūras Tkačius buvo iš Vilties B perkeltas į pagrindinę komandą, o tuo tarpu pirmoje sezono dalyje žaidęs už pirmąją komandą – Aleksas Vaižmužis, leidžiasi į dublerinę ekipą.

Abi komandos penktadienį, 19:00, į LFF stadioną žengs nusiteikusios aršiai kovai dėl 3 taškų ir lyderio pozicijos. Vilties gerbėjų palaikymas bus itin svarbus, tad kviečiame susirinkti ir palaikyti savo favoritus!