Jau šiandien bus žaidžiamos paskutinės LFF II lygos čempionato rungtynės. Po vakarykščio, finalinio, LFF taurės mačo, kuriame triumfavo FK Vilniaus Žalgirio futbolininkai, sekmadienio popietę lietuviško futbolo fanai praleis stebėdami savo mėgstamas komandas ir kaip šios aiškinasi savo 2021 metų sezono LFF II lygos pozicijas. Kaip ir kitos čempionato komandos, FK Viltis 13:00 pradės paskutinįjį šio sezono mačą. Vilniečių varžovas – BE1 NFA vienuolikė iš Kauno.

BE1 NFA yra užsitikrinę prizinę, antrąją, poziciją lygoje. Nepaisant neužilgo jiems kabinamų sidabro medalių bei kelialapio į Pirmą Lygą, kauniečiai į rungtynes turėtų žiūrėti rimtai. Ne tik dėl FK Viltis pomėgio apsunkinti komandų – lyderių gyvenimą, bet ir dėl įprasto noro sezoną užbaigti pergale.

Vilties futbolininkai, nors po ilgo ir sunkaus sezono tegali pasigirti 10 lygos pozicija, ginklų sudėti taip pat nežada. Sekmadienio mačas jiems gali padėti pakilti į devintąją turnyrinės lentelės poziciją. Kas be ko, vilniečiai sezoną taip pat nori užbaigti pozityviomis emocijomis ir tam pasiekti nėra geresnio būdo nei pergalė.

Šiandien, 13:00, Vilniaus Fabijoniškių stadione susitiks Kauno BE1 NFA vienuolikė ir Vilniaus Viltis. Tuo pat metu rungtynes žais ir visos kitos LFF II lygos komandos, tad futbolo šventė neaplenks ir kitų Lietuvos miestų bei miestelių. Visiems Vilties sirgaliams tai paskutinė galimybė išvysti komanda šiame sezone, tad visų laukiame Vilniaus Fabijoniškių stadione ir kviečiame palaikyti viltiečius dar vieną kartą.