FK Viltis darbiniame mače su Utenos Uteniu vis tik sugeba atsilaikyti ir į savo sąskaitą įsirašo dar 3 taškus, taip po truputį vis stiprindama savo pozicijas turnyrinės lentelės viršuje. Rezultatas 3:1 lyg ir turėtų sufleruoti, jog pernelyg didelio pasipriešinimo iš svečių pusės nebūta, tačiau realus vaizdas aikštėje buvo gerokai labiau įtemptas.

Pirmiausia dėl to, kad daugiau negu 30 minučių apskritai nebuvo galima žaisti futbolo, kai dėl liūties visa aikštė buvo paskendusi vandenyje, kamuolys strigo neprognozuojamai balose, o į akis krentantis lietus trukdė net įžiūrėti kamuolį ir varžovus. Dėl žaibavimo, beje, rungtynės trumpam buvo ir sustabdytos. Tokiomis anti-futbolo sąlygomis Uteniui kaip tik ir pavyko pasižymėti – dėl vandens kamuoliui kelis sykius sustojus Vilties aikštės pusėje, Utenis netikėtai perėmę kamuolį smūgiuoja iš toli ir kamuolys suspurda tinkle. Toliau viso kėlinio žaidimas labiau priminė kankynes ir tyčiojimąsi iš futbolo, tad labai keistas teisėjo sprendimas leisti rungtyniauti tokiomis sąlygomis, kai kamuolys nei riedėjo, nei atšoko nuo vejos.

Kaip ten bebūtų, antrajame kėlinyje išlindo saulė, vanduo bent jau aikštės viduryje is dalies nutekėjo, tad Viltis pakankamai greitai ne tik atstato lygybę švieslentėje, bet ir netrukus persveria rezultatą savo naudai po realizuoto 11 metrų baudinio. Ganėtinai chaotiškas ir padrikas žaidimas iš pirmojo kėlinio, panašu, atsivijo abi komandas ir į antrą kėlinį, tad kokybės žaidime daug nebuvo. Per likusį laiką Utenis dar sugebėjo sukurti kelias pusproges, tačiau realios grėsmės Vilties vartams taip ir nesukėlė. Priešingai, pasinaudodama varžovų žūtbūtiniu spaudimu paskutinėmis minutėmis Viltis surengia dar vieną ataką išmesdama kamuolį tiksliai iš užribio į aikštės vidurį, kur nuo varžovo pabėgęs Vilties žaidėjas iš arti nuginkluoja Utenio vartų sargą. 3:1 sunkiame, darbiniame mače, kurį geriau kuo greičiau pamiršti ir galvoti apie savo ateinantį varžovą.