Vilties gretose pastaraisiais sezonas vyksta nemažos permainos vartininkų pozicijoje. Per paskutinius 3 metus – klubo pagrindinėje komandoje rungtyniavo net 6 vartininkai. Tad tikriausiai ekipos gerbėjai pernelyg nesistebi, matydami ir naujajame sezone naujus veidus tie vartų sargo pozicija. Šiemet Vilties gretose klubo garbę gins net 3 jauni, bet perspektyvūs vartininkai. Pristatome pirmąjį jų – Miroslav Aleksiuk.

Esi jaunas futbolininkas – vartininkas. Savo karjeroje jau spėjai „paragauti“ pirmos lygos duonos. Kaip vertini šią patirtį?

– Vertinu teigiamai, nes priartėjau prie didžiojo futbolo. Vilniaus „Vytis“ padėjo man tobulėti tiek morališkai, tiek fiziškai. Gavau labai daug patarimų ir pamokymų, o žaidybinė patirtis neabejoju – turės milžiniškos įtakos mano ateities karjeroje.

Pasirinkimas šiame sezone atstovauti FK „Viltis“ gretas?

– Noriu save išbandyti Vilties gretose, įgyti daugiau žaidybinio laiko ir tobulėti. O „Viltis“ manau, geriausias variantas šiuo metu. Kolektyvas jaunas ir draugiškas, tad mane priėmė šiltai. Tikiuosi su šia ekipa 2021 metų sezone pasiekti iškeltus klubo tikslus. 

Kokia yra tavo diena, kai nesitreniruoji? Turi gal kokių hobių?

– Iš tiesų mažai yra tokių dienų, kai nesitreniruoju. Tačiau kai treniruotės nevyksta, savo laisvą laiką skiriu mokslams. 

Kaip tenka tvarkytis su stresu/įtampa? Ar turi metodų, kurie padeda?

– Bandau atsipalaiduoti, susiimti, dėmesį kreipti į kitus dalykus. Suprantu, kad šaltas protas visada ima viršų, tad tai turbūt geriausia išeitis iš bet kokios stresinės situacijos.

Didžiausias iššūkis su kuriuo teko susidurti? Pvz. sporte.  

– Didelių iššūkių savo trumpoje karjeroje neturėjau. Tikiu, jog visi galimi iššūkiai dar tik priešakyje. 

Kaip manai, kokios yra tavo didžiausios stiprybės?

– Pasak trenerių nuomones, tai esu darbštus, čia ir turėtų būti mano stiprioji savybė. Niekada nebijojau juodo darbo ir puikiai suprantu, kad kažką sporte pasiekti galima tik milžiniškomis pastangomis.

Ar pavyksta suderinti ir mokslą, ir sportą?

– Šiuo metu turiu pakankamai laiko tiek futbolui, tiek mokslams, tad bėdų dėl šių dviejų dalykų suderinimo neturiu. 

Papasakok šiek tiek apie save. Koks tu esi žmogus?

– Įprastai apie save per daug nepasakoju, bet esu tipinis žmogus, kuris nori kažką pasiekti gyvenime.  Tai galioja tiek sporte, tiek moksluose ar tiesiog gyvenime.

Žaidėjas, kuris tau imponuoja labiausiai?

– Iker Casillas.

Kokios tavo, kaip sportininko svajonės? 

– Pagrindinis tikslas, tai siekti profesionalo karjeros. O kaip bus ateityje – pamatysime.