Trečiadienio vakarą FK Viltis išvyko į Uteną. Ten jų laukė susitikimas su vietiniais Utenio futbolininkais. Rungtynes susirinko stebėti būrys vietinių gerbėjų, kurie galėjo džiaugtis šeimininkų žaidimu. Be keleto svarbių futbolininkų atvykusiems viltiečiams teko pripažinti šeimininkų pranašumą. Po pirmojo kėlinio atsilikinėdami vieno įvarčio skirtumu vilniečiai situacijos ištaisyti nesugebėjo. Rungtynių pabaigoje švieslentė skelbė rezultatą 2:0, kuris džiugino Utenos Utenio klubą.

Nors FK Viltis turnyrinėje lentelėje ir puikuojasi kur kas aukštesnėje pozicijoje (Viltis – 5vt, Utenis – 9vt), trečiadienio mače uteniškiai nuo pat pradžių diktavo savo žaidimą. Jau nuo pirmojo kėlinio šeimininkai demonstravo kovingumą ir neleido vilniečiams įsibėgėti ir pajusti savo žaidimą. Viltiečių sutrikimą pirmosiomis rungtynių akimirkomis galima būtų pateisinti vėlyvu atvykimu į stadioną, kadangi pastarieji neturėjo laiko tinkamai apšilti ir priprasti prie sostinėje neįprastos natūralios vejos. Įvartis į svečių komandos vartus krito 29-ąją minutę. Po nesėkmingo epizodo gynyboje, Andrius Juzkiv bandė ištaisyti situaciją ir išbėgęs iš vartų slydo priešininko link, tačiau Utenio puolėjas sėkmingai prasimetė kamuolį į šoną, norėdamas apibėgti vartininką, kai pastarasis užkabino jo koją savo ranka ir buvo skirtas 11 metrų baudinys. Už šį nusižengimą vilniečiui pavyko išvengti maksimalios nuobaudos ir jam parodyta geltona kortelė. Baudinį realizavęs M. Rutkauskas išvedė šeimininkų vienuolikę į priekį. Nors pavojingų epizodų pirmoje rungtynių dalyje ir netrūko, futbolininkams pasiųsti kamuolio į vartus dar kartą nepavyko.

Antrasis kėlinys prasidėjo itin aktyviai. Vilties futbolininkai nuo pat pirmųjų akimirkų kūrė grėsmingas situacijas varžovų baudos aikštelėje. Tačiau šiems epizodams virsti įvarčiais trukdė netikslūs smūgiai vartų link. Nepaisant sunkumų šalia savųjų vartų, uteniškiai stengėsi aktyviai grasinti viltiečių gynybai, dažniausiai pavojų keldavo aukšti perdavimai, skrieję virš centro gynėjų. Antrąjį įvartį šeimininkų komanda įmušė likus pusvalandžiui iki rungtynių pabaigos. Dubliu pasižymėjo M. Rutkauskas, kai grėsmingu smūgiu, baudos aikštelėje, iš aštraus kampo, nuginklavo vilniečių vartininką. Likusios susitikimo akimirkos buvo nepaprastai aktyvios, netgi kiek chaotiškos. Pavojingos situacijos uteniškių baudos aikštelėje virsdavo kontratakomis link viltiečių vartų. Sostinės klubui kartą pavyko pasiųsti kamuolį į priešininkų tinklą, tačiau rungtynių teisėjai užfiksavo nuošalę ir įvartis nebuvo įskaitytas. Futbolininkams daugiau nepavyko išnaudoti susikurtų progų ir rezultatas nepasikeitė.

Trečiadienio išvyka į Uteną parodė, kad FK Viltis trūksta stabilumo. Kovingai nusiteikę Utenio žaidėjai nesiruošė svečiams dovanoti lengvų taškų ir tai jie įgyvendino be rimtesnių nesklandumų. Vilniečiai nebuvo tinkamai pasiruošę šiam susitikimui, todėl ir patyrė nesėkmę. Sostinės klubo jau kitą trečiadienį laukia išvyka į Marijampolę, kur jiems sunkumus kels antroji Sūduvos komanda. Paskutiniuose LFF II lygos susitikimuose tikimasi, kad FK Viltis sugebės iškovoti pergales ir įrodys esą verti būti turnyrinės lentelės aukštumose.