Kitas Vilties varžovas jau šį penktadienį – Alytaus FK Vidzgiris, turintys kol kas 0 taškų po 5 sužaistų turų ir esantys šiuo metu pačioje turnyro lentelės apačioje. Viltis kol kas turi geresnį taškų kraitį ir su 10 taškų po 6 sužaistų turų žygiuoja 8 vietoje.

Padėtis turnyrinėje lentelėje aiškiai sufleruoja, jog Viltis savo namų aikštėje LFF stadione bus aiškūs favoritai, be to, praėjusiame sezone visus tris susitikimus taip pat laimėjo vilniečiai – 4:0, 0:2 ir 1:3. Tačiau nereikėtų pamiršti ir to, jog šiame susitikime Vilčiai negalės padėti itin daug svarbių žaidėjų, tad tai bus puiki proga mažiau žaidybinio laiko gaunantiems žaidėjams pasireikšti.

Šeimininkai jau kurį laiką nesuranda savojo žaidimo – tiek besiginant išpuola nelauktų klaidų, tiek ir atakoje sunku surasti laisvus plotus, o ir žaidėjų tarpusavio supratimo neretai galima pasigesti. Iš esmės taktinis Vilties žaidimas šiame mače greičiausiai keistis neturėtų, tačiau teoriškai silpnesnis varžovas bent jau turėtų leisti šeimininkams išsitestuoti optimalų žaidėjų išsidėstymą, kuris bent kažkiek leistų pakelti žaidimą į aukštesnį lygį ateities rungtynėse. Tačiau pirmiausia – dėmesys penktadienio mačui, kurio vertė yra lygiai tie patys trys taškai kaip ir su bet kuria lentelės viršaus komanda.