Lygiosios 2:2 prieš vieną pajėgiausių lygos komandų Vilčiai tikrai nėra prastas rezultatas, nors vilniečiams iki pergalės pritrūko vos kelių minučių. Iškovotas taškas ženkliai sustiprino Vilties šansus užbaigti pirmąjį ratą tarp stipriausių 8 lygos komandų, kurios tarpusavyje sužais po vienas rungtynes antrajame rate.

Rungtynės prasidėjo aktyvesniu šeimininkų spaudimu, tačiau jau bene savo pirmosios kontratakos metu Viltis keliais perdavimais pasiunčia kamuolį į baudos aikštelę, iš kur puikią progą pasižymėti turėjo rezultatyviausias komandos žaidėjas T. Chomičius, tačiau kiek aukštoką kamuolį iš arti pasiunčia virš vartų. Neilgai trukus T. Chomičius dar kartą iššoka vienas prieš vartininką po varžovų klaidos įžaidinėjant kamuolį nuo vartų, tačiau jo bandymas apeiti vartininką vėl nenusiseka. Šeimininkai pozicinių atakų metu sugeba sukurti kelias neblogas pusproges, tačiau didžiausią grėsmę Vilties vartams kelia arba skersi perdavimai į baudos aikštelę, arba standartinės situacijos. Būtent po eilinio perdavimo iš dešiniojo krašto Vilties gynėjai nesusikalba tarpusavyje ir Ekrano puolėjas iš arti keliais smūgiais nuginkluoja Vilties vartininką. Vaizdas aikštelėje nesikeičia iki pat pertraukos – Ekranas daugiau žaidžia su kamuoliu, tačiau daugiausia jį laiko nepavojingose zonose, tuo tarpu Viltis stengiasi varžovus palaužti kontratakomis ir išnaudojant savo krašto puolėjus. Tą padaryti pavyksta prieš pat pertrauką – vienas prieš vartininką kontratakos metu vėl išvestas T. Chomičius jau nesuklysta ir lygina rezultatą.

Antrajame kėlinyje žaidimas kiek suintensyvėja, pradeda ryškėti ir žaidėjų nuovargis, tačiau žaidimo braižas iš esmės nepasikeičia – Viltis ir toliau turi daug šansų gausiomis pajėgomis kontratakuoti po prarastų varžovų kamuolių pozicinėse atakose, tačiau paskutiniame trečdalyje dažnai pritrūksta lemiamo tikslaus perdavimo ar teisingesnio sprendimo. Ekranas ir toliau daugiausia atakas kuria per savo krašto žaidėjus, kurie antrajame kėlinyje kiek suaktyvina ir savo žaidimą vienas prieš vieną, tačiau Viltis ganėtinai sėkmingai gausiomis pajėgomis gynė savo baudos aikštelės prieigas. Rungtynėms einant į pabaigą, vieną kontrataką Viltis dar kartą sėkmingai paverčia įvarčiu – iš krašto kamuolys perduodamas link baudos aikštelės prieigų įkirtusiam V. Pajarskui, kuris susitvarkęs kamuolį tiksliu smūgiu į vartų kampą išveda svečius į priekį. Per likusį laiką Ekranas meta visas savo pajėgas išlyginti rezultatą ir jiems po daugelio bandymų skersuojant kamuolius į baudos aikštelę tą pavyksta padaryti – vėl dešiniajame krašte apžaidžiamas Vilties gynėjas ir kamuolys stipriai perduodamas į baudos aikštelę, kur griūdamas galva iš arti Ekrano puolėjas lygina rezultatą. Įdomus, įtemptas ir permainingas mačas baigiasi turbūt teisingomis lygiosiomis – pralaimėjimo tądien nebuvo nusipelniusi nė viena ekipa.