Po itin nesėkmingo starto SFL D2 pirmenybėse, FK “Viltis” turėjo kiek daugiau nei mėnesį, apmąstyti ir ištaisyti savo klaidas. Nieko nelaukdami ir turėję vos 1 savaitę atostogų, tuoj pat ėmėmės darbo. Aktyvios treniruotės ir, žinoma, draugiškos rungtynės su aukštesnio diviziono ekipomis, buvo tai ko mums ir trūko.
Draugiškų susitikimų maratoną pradėjome dvikova prieš į lygą sugrįžtančius “Pietų IV”. Mačas nebuvo itin sunkus, tačiau jame teko verstis be savo kapitono Vaido, o tai jau nebuvo lengva užduotis. Aikštės vidurys neatrodė taip užtikrintai, netrūko ir broko atliekant perdavimus ar užsiimant pozicijas. Tačiau po Hario, naujoko Pauliaus B. bei Evaldo įvarčių šventėme nesunkią pergalę rezultatu 3:1.
Šių varžybų nuotraukos.
Sekantys mūsų kelyje stojo “Ozo Tapyrai”. B diviziono vidutiniokai buvo išties rimtas išbandymas mūsų naujoms taktikoms “šlifuoti”. Susitikime du kartus atsilikinėjome nuo varžovų (0:1 ir 1:2), bet parodę charakterį sugebėjome išplėšti pergalę 3:2. Po įvartį pelnė Vaidas, Paulius B. ir Evaldas.
Žaidimo kreivė vis kilo aukštyn, o draugiški mačai sekė vienas po kito. Taigi vėlų rugpjūčio ketvirtadienį susitikome su “VAFF” (Vilniaus apskrities futbolo federacija) rungtyniaujančiu, “Naujųjų Verkių” klubu. Nuo pat susitikimo pradžios jautėsi, jog ekipa kiek aukštesnio lygio nei SFL B-C divizionų klubai. Tačiau tai mums buvo nė motais. Jau antrajame kėlinyje “įjungę aktyvų presingą” iškart pasiekėme rezultatą. Trys greiti įvarčiai galutinai sužlugdė svečius iš kitos lygos. Rungtynių arbitras užfiksavo galutinę ir nenuginčijamą “Vilties” pergalę, rezultatu 3:0. Įvarčius mušė Giedrius, Tadas bei Vilius.
Ketvirtosioms savo šio maratono draugiškoms varžyboms pasirinkome antrąją pagal pajėgumą SFL ekipą, “Ozą”. Susitikimas vyko išties kokybiškame “Panerio” stadione, kas, ko gero, privalumu tapo mūsų ekipai, mėgstančiai gražų ir technišką futbolą. Tądien norėdami pergalės privalėjome sužaisti vienas geriausių savo rungtynių. Tačiau gynyba tą saulėtą vakarą griuvo lyg kortų namelis. Viena klaida po kitos ir jau atsiliekame 1:3. Tiesa, vėliau rezultatą pavyko kiek sušvelninti, bet jau nebeužteko laiko ir privalėjome pripažinti pajėgių varžovų pranašumą bendru rezultatu 3:4. Du įvarčius pelnė Haris, vieną – pridėjo naujokas Dima. Beje, šios rungtynės parodė, jog saugų ir puolėjų susižaidimas vis gerėja, o FK “Viltis” gali mesti iššūkį kiekvienai lygos komandai.
Ilgąjį maratoną užbaigėme varžybomis prieš C diviziono lyderius, “Arpo” futbolininkus. Deja, svečiams tądien “Ventos” stadione nebuvome itin svetingi. Žaidimu “į vienus vartus” parodėme, jog visas draugiškų susitikimų ciklas ir sunkios treniruotės davė savo vaisių. Žaidimas tapo ne tik gražus, bet ir, svarbiausia, rezultatyvus. 6:1, būtent tokiu rezultatu buvo sutriuškinta C diviziono pirmoji komanda. Taip pat galima pasveikinti ekipos puolėją Harį, pelniusį šiame mače pirmąjį savo „hat-trick’ą”, po įvartį pridėjo Paulius bei Tadas, vieną – varžovai pasiuntė į savo vartus.
Esame maksimaliai pasiruošę, o likusias smulkias klaideles taisysime jau 12-tame ir 13-tame SFL Ergo D2 turuose.