Praėjusios savaitės pabaigoje paaiškėjo 2022 m. LFF II lygos tvarkaraštis. Vilties ekipa šio sezono pirmenybes pradės išvykoje su kita Vilniaus komanda – FM Ateitimi. Preliminariai mačas vyks balandžio 2 d.

Antrajame ture žaisti pirmą šio sezono mačą namie ir į svečius priimsime jauną bei ambicingą FM Klaipėdos vyrukų kariauną. Pirmoji tolima išvyka turėtų įvykti balandžio mėnesio viduryje – kuomet keliausime į Joniškį (ar aplinkinius miestus) dvikovai su Saned.

Net dešimt iš septyniolikos pirmojo rato kovų vyks sostinėje. Tuo tarpu pirmoje sezono dalyje lauks 7 išvykos. Tolimiausios kelionės bus į Joniškį, Kybartus, Šilutę bei Radviliškį. Du sykius vyksime į Kauną ir vieną kartą į Marijampolę. Turnyre bus pertrauka nuo liepos 11 iki rugpjūčio 5 dienos. Antrojo rato kovos prasidės rugsėjo 9-11 dienomis.

Pilnas pirmojo čempionato ratas atrodo taip:

1 turas: Ateitis – Viltis
2 turas: Viltis – Klaipėdos FM
3 turas: Saned – Viltis
4 turas: Viltis – Utenis
5 turas: Hegelmann B – Viltis
6 turas: Viltis – Žalgiris C
7 turas: Viltis – Jonava B
8 turas: Sveikata – Viltis
9 turas: Viltis – Dainava B
10 turas: Šilutė – Viltis
11 turas: Viltis – K. Žalgiris B
12 turas: Sūduva B – Viltis
13 turas: Viltis – TransInvest
14 turas: Radviliškis – Viltis
15 turas: Viltis – Tauras
16 turas: Fortūna – Viltis
17 turas: Viltis – Džiugas B

Kaip anksčiau minėjome – čempionatas vyks 1,5 rato sistema. Tai reiškia, jog pirmoje sezono dalyje visos 18 ekipų sužais tarpusavyje, o antrajame rate lyga skils į dvi dalis, 1-9 ir 10-18 vietas.