Spalio 2 dieną Viltis keliaus į paskutinę išvyka LFF II lygoje 2020 metų sezone. Toji išvyka bus į Uteną, kur dėl 3 taškų kovos prieš vietos Utenio ekipą.

Iš klubo istorijos, ko gero, pamename, jog daugelis išvykų į šį kraštą būdavo ypatingai sunkios ir dramatiškos. Tad veikiausiai nebus išimtis ir šio sezono dvikova Utenos miesto centriniame stadione. Vis tik žvelgiant į turnyro lentelę – vaizdas ten kelia mažai intrigos. Vilčiai per likusius 3 mačus užtenka iškovoti bent tašką ir niekas nebeturės nė teorinių šansų viltiečiai išstumti iš 9-14 vietos atskiro čempionato. Nors šis pasiekimas toli gražu nėra tai, apie ką svajojome prieš sezoną, bet šiuo čempionato periodu – tai yra maksimumas, ką Viltis gali iškovoti.

Į Uteną svečių gretose dėl dar vienos geltonų kortelių diskvalifikacijos puolėjas Egidijus Grinis. Tai neabejotinai atsilieps viltiečių kovingumui paskutiniame aikštės trečdalyje. Taip pat Vilties ekipa Aukštaitijoje verstis turės be jau didžiąją sezono dalį traumuoto Lech Pečuro.

Per jau 14 žaistų rungtynių uteniškiai yra laimėję vos 2 kartus, o pelnę viso labo 15 įvarčių, kai į savus vartus praleista buvo daugiau nei dvigubai. Todėl turint omeny dabartinę sezono stadiją – labai realu, jog pastarųjų gretose rungtynėse pasirodys rečiau pirmajame rate žaidę jaunieji futbolininkai.

Pirmajame čempionato rate dvikova prieš Utenos Utenį įsiminė ne tik iškovota pergale 3:1, bet ir nedažnomis oro sąlygomis. Tąsyk LFF stadione dėl stiprios liūties ir vandens baseinų aikštėje buvo sustabdytos rungtynės, o jas pratęsus kurį laiką futbolas vyko plaukiančiame dirbtinės dangos tvenkinyje. Tačiau vis tik atsiliekant 0:1, pavyko atsitiesti ir iškovoti tuomet gan svarbius 3 taškus.

Sužaidus 15-ąjį turą – Vilčiai LFF II lygos pirmenybėse liks sužaisti vos du susitikimus. Spalio 7-ąją LFF stadione lauks Ateitis, o jau po keturių dienų – spalio 11-ąją taip pat Vilniuje į svečius priimsime Kėdainių Nevėžio B vienuolikę.