Trečiadienio vakarą FK Viltis sužais paskutines LFF II lygos rungtynes namų aikštėje. Nors šį kartą jos vyks kiek neįprastoje vietoje – Vilniaus Senvagės gimnazijos stadione, komanda viliasi, jog reikalingo palaikymo iš sostinės klubo sirgalių sulauks ir šioje aikštėje. Viltiečių varžovas – FK Nevėžis B iš Kėdainių. 

Šiame sezone abi ekipos dar nebuvo susirėmusios akis į akį. Todėl po trečiadienio dvikovos praėjus vos trims dienoms, šeštadienį, komandos susirungs dar kartą, šįsyk Kėdainiuose.

Turnyrinėje lentelėje vilniečius ir FK Nevėžis dublerius skiria 7 pozicijos. FK Viltis rikiuojasi 6-oje, o kėdainiečiai 13-oje, paskutinėje, vietoje. Iš to gali pasirodyti, kad sostinės klubo futbolininkams rungtynėse lauks lengvas pasivaikščiojimas, tačiau to tikrai nebus. Trečiadienio mače komandai padėti negalės net 5 startinės sudėties žaidėjai: broliai Pajarskai, paprastai kontroliuojantys aikštės centrą, kartu su gynybos ramsčiais Pauliumi Aukštuoliu, bei Deividu Gineičiu praleis susitikimą dėl diskvalifikacijos už praėjusią savaitę gautas korteles. Pagalbos viltiečiai neturėtų laukti ir iš traumuoto Edvino Dubavičiaus. Dėl žaidėjų trūkumo vilniečių ekipoje bus neįprastai sunku nuspėti rungtynių baigtį. Šiame sezone Vilties gerbėjams dar neteko matyti komandos žaidžiant be abiejų Pajarskų, tad trenerio Mindaugo Bielinsko laukia itin sudėtinga užduotis – su ir taip išretėjusiu žaidėjų skaičiumi atrasti pamainą pagrindiniams saugams aikštės viduryje. 

Paskutiniai abiejų ekipų mačai nesibaigė laimingai. Kėdainių miestelio futbolininkai išvykoje nusileido Marijampolės City klubui, o vilniečiai patyrė nesėkmę kovoje prieš FK Panevėžys dublerius. Trečiadienio rungtynės bus svarbios ne tik dėl komandų noro sugrįžti į pergalių kelią, bet ir dėl nusiteikimo prieš šeštadienio susitikimą. 

Taigi paskutinis FK Viltis namų mačas yra sunkiai nuspėjamas. Dvikova prieš FK Nevėžis B prasidės trečiadienį, 20:00, Vilniaus Senvagės gimnazijos stadione. Nepaisant kiek neįprastos žaidimo lokacijos, kviečiame visus gerbėjus atvykti ir palaikyti savo miesto komandos paskutinįjį kartą šių metų LFF II lygos sezone.