Jau šiandiena, paskutinysis LFF II lygos 1 rato turas ir paskutinysis FK Viltis išbandymas jame. Vilniečiai namuose susitiks su Utenos Utenio futbolininkais, kurie yra pasiryžę įrodyti, jog vieta lentelėje dar nieko nereiškia ir pranašumą įrodyti galima tik futbolo stadione.

Svečiai iš Utenos šiuo metu tegali pasigirti 16 vieta turnyrinėje lentelėje, kuomet viltiečiai prieš lemiamą turą užima 8 poziciją. Praėjusiame ture uteniškiai jau įrodė pranašumą prieš vieną iš sostinės komandų – FM Ateitis nugalėta rezultatu 2:1. Nepaisant to, Utenio jaunimas viso sezono metu praleido kur kas mažiau įvarčių nei FK Viltis, galbūt gera gynyba gali būti lemiamas ginklas ir šiandienos rungtynėse.

Savo ruožtu, vilniečiai demonstruoja puikią formą ir bandys nukalti jau 5 pergalę iš eilės. Tai daro mušdami gausą įvarčių, tačiau ir praleisdami ne vieną tikslų smūgis į savus vartus. Kad ir kaip bebūtų, Vilties vienuolikė vis vien laikoma paskutiniojo turo rungtynių sostinėje favorite ir tikisi į savo sąskaitą pridėti papildomus 3 taškus.

Rungtynės tarp FK Viltis ir FK Utenis vyks jau šiandien, 16:00 LFF stadione. Kviečiame atvykti ir palaikyti Vilniaus komandą kovoje dėl paskutiniųjų LFF II lygos 1 rato taškų. Susitikimo tiesioginę transliaciją taip pat galite stebėti FK Viltis Facebook paskyroje arba sekti svarbiausius įvykius aikštėje komandos Instagram‘e.