Viltis pradeda 2022 m. II lygos pirmenybes. Šį sezoną klubas kelia didelius tikslus ir mano, jog atėjo metas pakovoti dėl rimtesnių pozicijų trečiame pagal pajėgumą Lietuvos čempionate. Tradiciškai rungtynių dieną pristatysime būsimą varžovą bei žemėlapyje paveiksle matysite į kurią Lietuvos vietą Viltis keliaus.

Tad Ateities daug pristatinėti nereikia. Tai principinis varžovas sostinėje. Visi mačai su šia ekipa būna įnirtingi, nuožmūs ir su neaiškia baigtimi. Praėjusiame sezone su ateitiškiais teko žaisti tik sykį, kadangi po pirmosios sezono dalies Viltis liko pirmame dešimtuke, o „Ateitis” antrame. Tąsyk mačas baigėsi taikiai 1:1.

„Ruošiamės rungtynėms intensyviai, tačiau nerimo netrūksta. Prieš savaitę kontrolinės rungtynės prieš „Geležinį vilką“ išryškino mūsų bėdas, kurias ištaisyti per septynias dienas nėra lengva. Aišku, nežinome, kaip atrodys „Viltis“, bet bet kokiu atveju suprantame, kad lengva nebus“, – sakė „Ateitis“ komandos vadovas Šarūnas Beivydas.

Ne vienerius metus pirmajame dešimtuke sezoną užbaigdavusi Vilniaus „Ateities“ komanda pernai stipriai atjaunino sudėtį ir tai lėmė gerokai prastesnius rezultatus.

Nepaisant to, ir šiemet ekipos pagrindą sudarys 2005–2006 metais gimę auklėtiniai, o prie ekipos vairo ir toliau stovės treneris Edvardas Malkevičius.

„Jaunimo tikslas – žaisti ir kaupti patirtį. Reikia pažymėti, kad jaunimui padės keli vyresni žaidėjai, kurie į žaidimą turėtų įnešti ramybės. Tikslų kažkokių specialių nekeliame, bet į aikštę tikrai neisime pralaimėti. Norėtume pamatyti jaunų žaidėjų progresą ir kaupiamą meistriškumą. Tikimės, kad būsime aukščiau nei praeitą sezoną. Būtų smagu, kad būtume arčiau geriausiųjų dešimtuko“, – sakė komandos vadovas Šarūnas Beivydas.

(Informacija paimta iš LFF.lt)