Vieną paskutiniųjų LFF II lygos mačų FK Viltis sužais jau šį ketvirtadienį Marijampolėje. Arvi arenoje vilniečių lauks Sūduvos dubleriai. Pastariesiems sezonas susiklostė tikrai prastai, tad komanda, surinkusi vos 10 taškų, yra turnyrinės lentelės dugne.

Vasaros pradžioje vykęs susitikimas, tarp jau minėtųjų ekipų, baigėsi užtikrinta Vilties pergale (5-0). Nuo to laiko Sūduva B per 13 rungtynių pasipildė savo sąskaitą 7 taškais. Savo ruožtu sostinės vienuolikė per tą patį laikotarpį į komandos kraitį sugebėjo pridėti 23 taškus. Nors rungtynių favoritais ir turėtų būti laikomi vilniečiai, jiems paskutinioji išvyka prieš, atrodytų, silpnesnį varžovą baigėsi skaudžia pamoka ir pralaimėjimu. Dar didesnį nerimą Vilties futbolininkams turėtų kelti paskutiniojo marijampoliečių mačo baigtis, kadangi namų aikštėje jie sugebėjo palaužti lygos vidutiniokus – FK Sveikata.

Taigi Sūduvos dubleriai susitikimo laukia pakylėtomis nuotaikomis, o štai vilniečiai tiktai bandys sugrįžti į pergalių kelią. Išvykoje viltiečiams taip pat negalės padėti keletas svarbių žaidėjų, tačiau su futbolininkų trūkumu šį sezoną komanda tvarkosi gana neblogai ir tikimasi, kad šis faktorius didesnių problemų  nesukels.

Sostinės klubas rungtynes, kaip ir visada, bandys perimti į savo rankas. Jeigu vidurio saugams pavyks išlaikyti kamuolio kontrolę, progų prie priešininkų vartų tikrai netruks. Žaidžiant prieš lygos outsaiderius, neabejojama, kad aikštės centrą valdys būtent Vilties saugai, todėl komandai beliks įsimušti savus įvarčius. Žinoma, negalima nuvertinti ir jaunųjų Sūduvos dublerių pajėgumų puolant, dėlto vilniečiams reiktų neprarasti koncentracijos ir išlaikyti pozicinę gynybą.