FK Viltis tęsia savo pasirodymą II lygoje ir sekmadienį ruošis į savo pirmąją išvyką – Kėdainiuose komandos pajėgumą testuos vietos Nevėžio B ekipa. Vilniečiams tai bus savotiška repeticija prieš savaitės vidurio LFF taurės rungtynes su Vilniaus Vyčiu.

Su Kėdainių komanda Viltis yra susitikusi jau ne vieną sezoną – teko patirti tiek triuškinančių pergalių, tiek ir skaudžių pralaimėjimų, tad tai tikrai nebus mačas, kuriame galima tikėtis bent kiek lengvesnių taškų. Sąlyginai pagal turnyrinę padėtį abiems komandoms tai bus 6 taškų vertas mačas – turėdamos po 4 taškus po 3 rungtynių komandos dalijasi 7-8 vietas ir pergalės atveju jau įgytų apčiuopiamą taškų pranašumą.

Ar lygos pakeitimas, kuriuo komandoms leidžiama bus atlikti po 7 keitimus, Vilčiai atsieis į naudą šiame mače, sunku pasakyti – į išvykas ir taip paprastai vilniečiai nesusirinkdavo labai gausiai, o ir patys atlikti keitimai neretai sukelia papildomą galvos skausmą treneriui, kaip integruoti naujai pasirodžiusius žaidėjus neišderinant komandos žaidimo.

Paskutiniu metu Viltis stengiasi daugiau rungtyniauti besigindama ir atakas organizuodama įžaidžiant nuo savųjų vartų, tačiau toks pozicinis žaidimas dažnai reikalauja labai gero tarpusavio supratimo iš komandos draugų, tad santykinai atsinaujinusi sudėtis bent jau sezono pradžioje dėl to turi papildomų iššūkių. Koks bus Nevėžis B, sunku pasakyti – greičiausiai ekipa turės daug jaunų žaidėjų su šiek tiek pastiprinimo iš pirmosios komandos, kas turėtų jiems leisti pasijausti savo namų aikštėje ganėtinai užtikrintai. Aktyvus spaudimas savo namų aikštėje ir siekimas greito įvarčio yra vienas iš labiausiai tikėtinų scenarijų, tačiau reikėtų nepamiršti, kad Viltis paskutiniu metu neretai susiduria su tokiu varžovų žaidimo stiliumi, tad mažai tikėtina, kad tai sukels jiems kažkokių didesnių keblumų išeinant į pozicines atakas. Tad žiūrovai gali tikėtis įtempto, intensyvaus, tačiau nepernelyg rezultatyvaus mačo, kuriame didele dalimi dominuos atsargūs gynybiniai veiksmai.