Gegužės pirmos dienos laisvadienį nusprendėme praleisti turiningai ir išvykome į Visaginą žaisti trečiojo turo rungtynių su vietos komanda. Atvykę į vietą buvome maloniai nustebinti – prie ežero kranto, pušų apsuptyje stovi sporto kompleksas su dviem stadionais ( vienas natūralios, kitas – dirbtinės dangos). Pirmoji tolima išvyka gavosi sėkminga ir šventėme įtikinamą pergalę rezultatu 2:4.
Nusprendę pasitikti varžovus jų aikštelės pusėje jau 4-ąją rungtynių minutę siunčiame kamuolį į priešininkų vartus. Puikiu smūgiu netoli baudos aikštelės ribų pelno įvartį Vaidotas Jarašius. Puiki rungtynių pradžia! Tačiau jau kitoje atakoje varžovai lygina rezultatą. Nesėkmingai išmušamas kamuolys prie savųjų vartų, varžovai kelia kampinį ir po sumaišties mūsų baudos aikštelėje „Visagino“ komandos žaidėjas rikošetu siunčia kamuolį į vartus, tad rungtynės prasideda iš naujo.  Didžiąją dalį kėlinio praleidžiame varžovų pusėje, tačiau galime kaltinti tik patys save, nes neišnaudojame bent keletos  100proc. progų, o varžovai retkarčiais bando kontraatakuot, tačiau visos jų atakos baigiasi ties mūsų gynybos linija arba netiksliais smūgiais. Nei vieni, nei kiti nieko daugiau nepešę baigė pirmąjį kėlinį rezultatui esant 1:1.
Antrąjį kėlinį pradedame taip pat aktyviai ir iš arti pasitikdami varžovus, o kontroliuodami kamuolį didžiąją dalį laiko diktuojame savo žaidimą ir jau 50-ąją minutę Vaidotas Jarašius vėl išveda komandą į priekį, kuomet puikiai iš gilumos įkirtusį Vaidotą išveda kitas Vaidotas, tik jau Pajarskas. Dvikovoje su vartininku pastarasis pralaimi gaudamas aukštą kamuolį virš savęs – 1:2.  Toliau nemažindami tempo ir regzdami atakas 61-ąją minutę didiname savo turimą persvarą. Po keitimo pasirodęs Paulius Bogdevičius puikiu smūgiu pelno trečiąjį komandos įvartį, kuomet karjeros rungtynes žaidžiantis Vaidotas Jarašius puikiu aikštės matymu išvedė ekipos draugą į laisvą plotą.
Turėdami saugesnį pranašumą, nepastebimai sumažinome tempą, o Visagino komandos žaidimą bando atgaivinti po keitimo pasirodę žaidėjai. Tad po kelių aštresnių varžovų atakų visaginiečiai gauna proga mušti 11 metrų baudinį, kadangi fiksuojamas žaidimas ranka ir jie šiuo šansu pasinaudoja – 2:3. Jau po 4 minučių skiriamas antras 11 m. baudinys už paskutinės vilties pražangą, varžovui traukiant ranka iš nuo vartų linijos Tomo Chomičiaus smūgį. „Visagino“ vyrukai lieka žaisti dešimtyje, o Vaidotas Jarašius pelno hat-trick`ą, tiksliai be didesnio vargo realizuodamas baudinį.  Likusias 15 min. kėlinio vyravo atviras futbolas, tačiau rezultatas nepakito ir trečiojo turo rungtynes baigėme pergale 2:4.
Apibendrinant, turėjome puikią išvyką į Visagino miestą. Buvome  priimti svetingai bei turėjome galimybę žaisti rungtynes puikiame sporto komplekse, o ir žaidimas buvo panašus į tokį, kokį ir norime matyti. Galbūt pagaliau atsikratėme antrojo kėlinio užkeikimo?  Tai dar turėsime įrodyti sekančio turo rungtynėse prieš FM „Ateities“ jaunimą.
Ekipos centro gynėjo Sauliaus Gecevičiaus komentaras: „Tiek rungtynes, tiek pačią išvyką vertinu teigiamai. Žaidimas tikrai gerėja, gal padarėme išvadas po antrojo turo rungtynių ir žaidėme labiau atsipalaidavę, bandėme mėgautis tuo, ką darom, o ir puikios sąlygos, kurias išvydome atvykę į Visaginą, manau, prisidėjo prie to. Labai džiaugiuosi, kad išlaikėme žaidimo braižą ir tempą abu kėlinius, ko nepavyko padaryti pirmose turuose. Šįkart tik iššvaistėme itin daug dėkingų progų, tačiau tikiuosi, kad tai buvo tiesiog juoda diena ir ateityje to nekartosime.”
Geriausias rungtynių žaidėjas – Vaidotas Jarašius.