Po itin nelaimingai pasibaigusių rungtynių Kybartuose, Vilties vienuolikės laukia naujas išbandymas – FK Žalgirio C futbolininkai. Sostinės derbis centriniame LFF stadione prasidės vėlyvą sekmadienio popietę, 17:00.

Vilniaus Viltis paskutiniajame LFF II lygos mače paleido galimybę atimti taškus iš namuose žaidusio seniausio Lietuvos futbolo klubo – FK Sveikata. Po 45 minutę pelnyto Andriaus Kaulinio įvarčio svečiai pirmavo iki 80 minutės. Tačiau vėliau padarytos klaidos ir net 2 raudonos kortelės rungtynių pabaigoje vilniečiams kainavo viską, ir dramatišką pergalę iškovojo Kybartų aikštės šeimininkai. Šiuo metu Vilties komanda su 13 taškų rikiuojasi 13 turnyrinės lentelės vietoje ir sekmadienį stengsis žūtbūt užsitarnauti taip reikiamų taškų.

Tuo tarpu sostinės Žalgiris C su 18 taškais užima 9 vietą turnyrinėje lentelėje ir po 10 rungtynių yra iškovoję 6 pergales. Paskutiniajame ture pastarieji iškovojo pergalę rezultatu 4:1 prieš Vilniaus FM Ateitis ir į dvikovą prieš Vilties vienuolikę stos turėdami daugiau pasitikėjimo savo jėgomis.

Sostinės derbį galėsite stebėti LFF stadione jau sekmadienio popietę, 17:00. Kviečiame atvykti ir palaikyti FK Viltis futbolininkus kovoje dėl aukštesnės pozicijos turnyrinėje lentelėje ir žūtbūt reikalingų taškų.