„Viltis” LFF taurėje iškovojo įspūdingo dydžio pergalę, net 11:0 savoje aikštelėje sutrypdami Joniškio „Saned”. Tai buvo rekordinė klubo pergalė šiame prestižiškiausiame šalies turnyre.

Nors rungtynių pradžia nebuvo rezultatyvi ir apie tokią rezultatyvią pergalę minčių nebuvo – tačiau jau 17-ąją mačo minutę rezultatą „atidarė” Tomo Chomičiaus tikslus smūgis. Tuoj po keleto minučių rezultatą padvigubino Estanislao Jameson Moles. Kėlinio pabaigoje pastarasis pasiekė dar vieną įvartį, o nuo 11 m. žymos tiksliai pasižymėjo Lukas Babachinas. Į pertrauką abi ekipos išėjo švieslentėje degant rezultatui – 4:0.

Antrojo kėlinio pradžia kažkuo priminė rungtynių pradžią. Nors progos buvo kuriamos viena po kitos – bet įvarčių taip greitai pasiekti nepavyko. Iki pat 71-osios minutės krito viso labo du tikslūs vilniečių smūgiai. O nuo 71-osios minutės pasipylė įvarčiai lyg iš giedro dangaus. Per 19 susitikimo minučių „Viltis” pasižymėjo net 5 kartus. Iš jų – net trys mūsų naujoko Andriaus Kaulinio.

Taigi, galutinis rezultatas 11:0 liudija, kad varžovas buvo gerokai silpnesnis, nei galėjome tikėtis prieš rungtynes. Lygių skirtumas buvo akivaizdus, tad didelės analizės šiame mače nėra reikalingos. „Viltis” užtikrintai iškovojo vietą LFF taurės aštuntfinalyje. Šiame etape vilniečiai per savo klubo istoriją yra žaidę tik sykį. Prieš du metus Plungėje tąsyk po įtemptos kovos rezultatu 3:2 buvo nugalėtas vietos „Babrungas”.

LFF taurės turnyre likus vos 16 komandų – tikėtis lengvo varžovo nereiktų. Tarp galimų priešininkų bus net 6 A lygos ekipos, tikėtina, ten bus ir 6 I lygos komandos. Preliminariai jau šios savaitės pabaigoje turėtume sužinoti savo būsimą LFF taurės aštuntfinalio varžovą. Net 85% tikimybė, jog šis susitikimas vyks „Vilties” namų aikštelėje.