Interviu su „FK Viltis“ naujoku Remigijumi Mikalainiu. Būdamas perspektyviu futbolininku, visgi savo karjerą nusprendė pasukti kita linkme. Vilniaus komandos naujokas yra ragavęs ir legionieriaus duonos.

– Futbolą pradėjai žaisti dar būdamas 9-erių, rungtyniavai jau įvairiuose klubuose, bet šiuo metu dirbi finansų skyriuje. Papasakok apie šį laikotarpį – nuo perspektyvaus jauno futbolininko iki finansų skyriaus?

– Taip, pradėjau žaist kai buvo 9-eri, po to stebėjau Europos futbolo čempionatą, galima sakyt nuo pat pradžių stojau į vartus ir likau ten iki dabar, be futbolo esu išbandęs ir kitų sporto šakų, bet ši sporto šaka buvo labiausiai prie širdies. Šiaip neplanavau nuo mažens dirbti su finansais, bet išėjo taip jog papuoliau į šią sritį ir esu labai patenkintas savo darbe. Tuo metu ieškojau darbo ir tai buvo geriausias pasirinkimas iš visų galimų.

– Papasakok apie savo kaip futbolininko karjerą? Visgi esi ragavęs ir legionieriaus duonos.

– Rungtyniavau „FK Sūduva“ , „Hedensted IF“ (Danija), „FC Hegelmann Litauen“ komandose. Buvau sulaukęs kvietimo į U-19 Lietuvos futbolo rinktinės stovyklą. Sužaidžiau pora draugiškų mačų. Į „Hedensted IF“ papuoliau visiškai atsitiktinai, buvo gan įdomi situacija. Atvykęs į Daniją neturėjau klubo, taigi eidavau į stadioną treniruotis pats individualiai. Darant individualią treniruotę mane pastebėjo vienas žmogus ir paklausė ar galėtų man atlikti keletą smūgių į vartus. Iš 10 – jis neįmušė nė vieno ir pasiūlė vykti į Danijos I lygos klubo „Vejle BK“ peržiūrą. Nuvykus – viskas sekėsi gerai, bet komanda jau buvo sukomplektuota (buvo jau rugsėjo mėnuo ir sezonas buvo prasidėjęs) ir ekipa jau turėjo netgi 5 vartininkus, taigi pasiūlė žaisti III lygoje ir aš sutikau.

– Kas tave labiausiai motyvuoja?

– Labiausiai turbūt motyvuoja pergalės ir tikslai, kuriuos mėgstu išsikelti, tai visada varo mane į priekį.

– Ar jau spėjai susipažinti su „FK Viltis“ kolektyvu?

– Per daug dar neteko, bet manau, kad klubo bei trenerio ambicijos sutaps su mano ir viskas bus gerai. Kol kas dalyvavau tik vienoje treniruotėje, kolektyvas atrodo paprastas, bendrą kalbą tikrai rasime.

– Kada tikiesi debiutuoti „Viltyje“ ? Be to, ar nebijai konkurencijos šiame futbolo klube?

– Tikiuosi kuo greičiau, nes jau jaučiuosi pasiruošęs 100% padėti komandai. Konkurencija visada man patiko, tai manau tiek man, tiek kitam vartininkui tai bus į naudą ir padės tobulėti.

– Vienas įsimintiniausių karjeros įvykių?

– Iš įvykių galbūt išskirčiau II – os čempionato laimėjimą su „Hegelmann Litauen“ , nes buvome pirmoje sezono pusėje nuvertinti kaip vidutiniokai.

– Ar po padarytų klaidų stengiesi analizuoti save? Ir ar jaudiniesi prieš rungtynes?

– Taip, mėgstu save analizuoti. Klaidas stengiuosi atidirbti treniruotėse, kad jų nebūtų. O dėl jaudulio, tai ,manau, kad jei prieš mačą nė kiek nesijaudini – vadinasi tavęs futbolas neveža.

Autorius : Evaldas Kasparavičius