Jau šeštadienį FK Viltis laukia rimčiausias sezono iššūkis. Po 3 nesėkmingų rungtynių iš eilės, vilniečiai bandys atsitiesti namų aikštėje. Tačiau varžovas tikrai ne iš silpnųjų. FK Ekranas, po pirmojo  rato užtikrintai įsitvirtinęs lyderio pozicijoje,  į sostinę atvažiuoja po kiek ilgesnės pertraukos nuo lygos rungtynių.

Panevėžiečiai po pirmojo LFF II lygos pirmenybių rato net 9 taškais lenkė antroje lygos vietoje esančius Panerio futbolininkus. Tepatyrę vieną pralaimėjimą ir kartą sužaidę lygiosiomis, Ekrano žaidėjai demonstruoja aukštesnio lygio futbolą. Nepaisant akivaizdaus favoritų statuso, klubo treneris Darius Maciulevičius interviu minėjo, jog į Vilnių važiuoja įrodyti savo pranašumą LFF stadione ir šeimininkų komandos nenuvertina.

Tuo tarpu Vilties futbolininkams visą savaitę netrūko intensyvių ir varginančių kovų aikštėje. Dar praėjusį šeštadienį sostinės klubas minimaliu rezultatu nusileido antroje turnyrinės lentelės vietoje besipuikuojančią Panerio vienuolikę, na o jau antradienį lemiamomis akimirkomis apmaudžiai suklydus pagrindiniam rungtynių arbitrui, vilniečiai patyrė jau antrąjį pralaimėjimą II pirmenybių rate.

Rungtynių maratoną sostinės ekipa sieks užbaigti sėkmingu finišu. Nepaisant skaudžių pralaimėjimų, futbolo kupinos savaitės nuvarginti Vilties futbolininkai nori įrodyti, kad geba kovoti ir prieš pajėgiausią LFF II lygos komandą. Kviečiame 18:00 atvykti į LFF stadioną Vilniuje ir palaikyti sostinės klubą kovoje prieš itin grėsmingą varžovą. Tiesioginę rungtynių transliaciją taip pat galėsite stebėti FK Viltis Facebook paskyroje.