Po pralaimėjimo Vilniaus Vyčiui LFF taurės rungtynėse, FK Viltis baigė savo kelionę šiame turnyre. Tačiau nusiminti dėl iškritimo aštuntfinalyje, kovojant prieš I lygos lyderius, nėra laiko. Komandai reikia susikoncentruoti II lygos pirmenybėms. Sekantis varžovas –FK Utenis. Jau pirmadienį LFF stadione Vilties futbolininkai išmėgins jėgas su Utenos klubu.

Viltiečiams susitikimas itin svarbus norint įsitvirtinti tarp lygos lyderių ir pamiršti pralaimėjimą LFF taurės aštuntfinalyje. 3 taškai prieš jaunuosius Utenio futbolininkus yra būtini, kad tai padaryti pavyktų per ateinančią savaitę. Šiuo metu, sužaidusi 4 rungtynes, Vilties vienuolikė savo sąskaitoje turi 7 taškus ir užimą 7-ąją poziciją II lygos Pietų zonos pirmenybėse. Po pirmadienio rungtynių su Uteniu ir penktadienio susitikimo su sostinės FK Tera teoriškai būtų galima pakilti ir į turnyrinės lentelės viršūnę. Tą FK Viltis ir sieks įgyvendinti per ateinančią, futbolo kupiną, savaitę.

Tuo tarpu Utenos klubui pirmadienio mačas bus tik 4-osios sezono rungtynės LFF II lygoje. Iki šiol Utenio futbolininkai yra iškovoję 1 pergalę ir patyrę 2 pralaimėjimus, tad tenkinasi 11 turnyrinės lentelės vieta. Tačiau kaip ir Vilties klubas, Utenos komanda rungtyniavo LFF taurės turnyre. Pirmajame ture įveikę FK Atlantas, antrajame nusileido ir savo pasirodymą pirmenybėse baigė prieš taip pat II lygos Pietų zonoje rungtyniaujančią Kybartų „Sveikatą“. Nepaisant ne pačių geriausių rezultatų LFF II lygoje, Utenio futbolininkų nuvertinti nereikėtų. Jauna komanda geba demonstruoti kovingą charakterį, tą praėjusių metų paskutinėse sezono rungtynėse pajautė ir patys viltiečiai, tuomet skaudžiai pralaimėję aikštės šeimininkams Utenoje.

Tad pirmadienio rungtynės nebus lengvas pasivaikščiojimas Vilniaus „Vilties“ futbolininkams. Uteniui taškai tokie pat svarbūs, o galbūt net ir svarbesni nei sostinės ekipai, tad kovos aikštėje netrūks. Į nuožmią dvikovą LFF stadione FK Viltis gerbėjus kviečiame pirmadienio vakarą, 18:30.