Po nepasisekusio starto LFF II lygos 2 rato pirmame ture, FK Viltis turi šansą savo situacijai pagerinti. Jau šiandien, antradienį, vilniečiai susikaus dar viename miesto derbyje. Šį kartą LFF stadione jų lauks Baltijos futbolo akademijos, BFA,  dubleriai.

Paskutiniajame mače Vilties vienuolikė rezultatu 0:1 nusileido vieniems lygos lyderių, FK Panerys futbolininkams. Nepaisant to, viltiečiai antrajame rate iš savęs tikisi stabilaus žaidimo, tad dvikovai prieš turnyrinės lentelės kaimynus bus motyvuoti.

Tuo tarpu, po pirmojo rato BFA B ekipa liko laipteliu aukščiau už FK Viltis ir turnyrinėje lentelėje tenkinasi 8 pozicija. Antrąjį ratą Baltijos futbolo akademijos dubleriai taip pat pradėjo nesėkmę. Sostinės komanda 0:3 nusileido NFA BE1 futbolininkams ir dėl pirmųjų antrojo rato taškų kovos taip pat aršiai kaip viltiečiai.

Antradienio dvikova tarp FK Viltis ir BFA B įvyks 20:30 LFF stadione. Atvyk palaikyti savo mėgstamą komandą kovoje dėl itin svarbių taškų. Tiesioginė rungtynių transliaciją taip pat galite stebėti FK Viltis Facebook paskyroje, bei sekti įvykius komandos socialinių tinklų platformoje – Instagram.