Viltis spalio 11 dieną baigs savo pasirodymą 2020 metų LFF II lygos pirmenybėse. Pasirodymas šio sezono čempionate toli gražu nebuvo toks, kokio prieš sezoną visas klubo kolektyvas tikėjosi. Tačiau tai bus dar vieni metai, kai Viltis gavo skaudžių pamokų, iš kurių jau 2021 metų sezone, tikėtina, bus pasimokyta.

Sezono finiše varžovas jau sykį šiemet nugalėtas – Kėdainių Nevėžis B. Pačioje pirmenybių pradžioje išvyka į Kėdainius buvo pažymėta įtikinama pergale net 6:1. Žvelgiant į turnyro lentelę varžovai sezono eigoje nesusistiprėjo ir čempionato metu ilgiausią laiką praleido lentelės apačioje. Todėl kaip ir Vilčiai – kėdainiškiams šis mačas jau nieko nelems, todėl futbolas Fabijoniškių stadione bus be įtampos ir labiau „iš reikalo“.

Šeimininkų gretose žaisti negalės raudoną kortelę praėjusiame ture gavęs Paulius Pajarskas. Likusi vilniečių sudėtis – be netikėtumų ir be praradimų. Tad pabaigti sezono formalumus Viltis sieks jau šį Seimo rinkimų sekmadienį – kiek neįprastoje namų aikštelėje – Fabijoniškėse.