Savaitę pailsėjusi nuo futbolo Viltis vėl stoja į kovas antrojoje lygoje ir jau šį trečiadienį vyks į Uteną, kur susigrums su vietos Uteniu. Pastarieji turnyrinėje lentelėje žengia gerokai žemiau už Viltį – vilniečiai turi 3 rungtynių rezervą ir 18 taškų persvarą, tad komandų pajėgumo skirtumas ganėtinai aiškus. Jį matėme ir pirmajame susitikime Vilniuje – ten Viltis savo varžovus įveikė rezultatu 5:2.

Tiesa, jeigu prisimintume, kaip viskas klostėsi pirmajame rate, tai Vilčiai žaidimas tikrai nesiklostė taip lengvai, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Utenis net ir atsilikinėdami 3:0 nesudėjo ginklų ir sugebėjo sušvelninti rezultatą iki 3:2 bei grąžinti intrigą, ypač turint omenyje, kad ir be įvarčių uteniškiai turėjo dar tikrai nemažai tikrai puikių progų pasižymėti. Viltį, tiesa, tada išgelbėjo užtikrinta rungtynių pabaiga, kai į galutinį šturmą kylantys varžovai kelis kartus neapdairiai paliko savo vartus be reikiamos priežiūros ir nudegė kontratakų metu.

Kažko panašaus galima tikėtis ir dabar – nors vilniečių meistriškumas ir turėtų rodyti viršų, Utenis savo namų stadione tikrai nesileis mindomas, o galbūt net ir akivaizdžiai rodys dantis stengdamasis Viltį vėl pagauti darant klaidas arti savųjų vartų. Iš kitos pusės, paskutiniu metu Vilties taikomas presingas ganėtinai neblogai veikia, tad visas veiksmas dažniausiai nusikelia kiek toliau nuo vilniečių vartų. O tai leidžia Vilčiai iškart naudotis savo pagrindiniais ginklais – tiksliomis pozicinėmis atakomis.

Jeigu viskas klostysis pagal šį tikėtiną scenarijų, tai greičiausiai turėsime dar vieną rezultatyvią svečių pergalę.